Nga Data: Deri datė: Dhomė

Melas Resort 5* - Side

Side

Side

Hoteli - 5 yje është ndërtuar në vitin 2001 dhe rinovuar në vitin 2012, shtrihet në një Sipërfaqe prej 70.000m2, ndodhet në Bregdet, 65 km larg Aeroportit të Antalyas dhe 3 km larg nga Qyteti i Side-s. Hoteli disponon 250 Dhoma Standarte dhe 58 Dhoma Familjare.

Dhomat janë të pajisura:
- Ajër i Kondicionuar 
- TV satelitor
- Telefon 
- Internet Wi-Fi 
- Minibar (ujë, pije të lehta dhe birrë) 
- Kasafortë 
- Banjo me Dush/Vaskë dhe Tharëse Flokësh 
- Ballkon

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restoranti kryesor dhe 2 Restorante A La Carte (Turk dhe Peshku) 
- Disa Bar-e 
- Plazh privat, Pishinë e jashtme, Pishinë e brendshme, Akuapark me 4 rrëshqitëse dhe Pishinë për fëmijë 
- Miniclub dhe Babysitter
- Fushë Tenisi, Bilardo, Basketboll, Volejboll dhe Aerobi 
- Sauna, Banjo Turke, Sallë Fitnesi dhe Qëndër shëndetsore 
- Disko, Parukeri, Internet Kafe, Wireless në recepsion, Parking, Lavanteri, Telefon & Fax, Sallë konferencash, Amfiteater, Sallë Lojërash, Dyqane, etj.

Më Shume Detaje: Koncepti “All Inclusive” pėrfshin:
- Mėngjesin, Drekėn dhe Darkėn bufe
- Restorante A La Carte (1 herė nė javė - me rezervim)
- Pijet alkolike dhe joalkolike tė vendit
- Ēaj, Kafe dhe Embėlsira pasditeve

Hoteli ofron gjithashtu:
- Animacione
- Ping Pong
- Bilardo
- Basketboll
- Volejboll nė plazh
- Aerobi
- Kanoe
- Akuapark
- Sauna
- Banjo Turke
- Fitness Center
- Miniclub
- Wireless nė recepsion
- Cadrat dhe shezlongė nė plazh dhe pishinė
- Peshqirė plazhi
Hoteli ndodhet 65 km larg Aeroportit tė Antalyas dhe 3 km larg nga Qyteti i Side-s.Melas Resort 5* - Side

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė