Nga Data: Deri datė: Dhomė

Galaxy Beach 4* - Alanya

Alanya

Alanya

Hoteli përbëhet nga 1 Ndërtesa 5-katëshe dhe disponon 115 Dhoma Standarte.

Dhomat janë të pajisura me:
- TV,
- Minibar (bosh),
- Kasafortë (me pagesë),
- Ajër i kondicionuar,
- Telefon,
- Banjo me Dush dhe Tharëse Flokësh,
- Ballkon,
- Shërbim pastrimi.

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restoranti Kryesor dhe Restorant A La Carte,
- 2 Bar-e,
- Pishinë e Hapur, Pishinë për Fëmijë,
- Plazh, Sauna,
- Fitness,
- Banjo Turke,
- Bilardo,
- Miniclub,
- Sporte te Ndryshme Uji, Park Lojrash, Volejboll në Plazh, Parukeri, Internet Kafe, Shkëmbim Valute, Makina me Qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor etj.

Më Shume Detaje: Koncepti "All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjesin, Drekėn dhe Darkėn bufe
- Pije alkolike dhe joalkolike te vendit
Hoteli ofron gjithashtu:
- Animacion
- Aerobi
- Fitness Center
- Ping Pong
- Volejboll nė Plazh
- Basketboll
- Lojė me letra
- Cadrat dhe shezlongė nė pishinė

Hoteli ndodhet 120 km larg nga aeroporti, 12 km larg nga qendra e Alanya-s


Galaxy Beach 4* - Alanya

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė