Nga Data: Deri datė: Dhomė

Sural Saray 5* - Side

Side

Side

Hoteli - 5 yje është ndërtuar në vitin 1994 dhe rikonstruktuar në vitin 2010,shtrihet në një Sipërfaqe prej 110.000m2 , ndodhet në breg të detit, 55 km larg nga Aeroporti i Antalyas dhe 9 km larg nga Qyteti i Side-s.Hoteli ndodhet në breg të detit. Hoteli disponon 285 Dhoma Standarte.

Dhomat janë të pajisura me:
- Ajër të Kondicionuar
- TV
- Telefon
- Minibar (ujë)
- Kasafortë (me pagesë)
- Dush
- Tharëse Flokësh
- Ballkon

Brenda kompleksit të Hotelit: 
- Restorant kryesor dhe A La Carte 
- 5 Bar-e në ambjente të ndryshme të hotelit 
- Pishinë e Hapur dhe e Mbyllur, Pishinë për Fëmijë dhe Akuapark 
- Fitness, Sauna, Banjo Turke, SPA, Qendër Estetike dhe Parukeri 
- Disko, Amfiteatër, Miniclub, Fushë Tenisi, Fotografi, Shopping Center, Internet në Lobby, Makina me qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor, Salle Konference, Bilardo, Sporte Uji, Canoe, etj.

Më Shume Detaje:

Koncepti "All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjesin, drekėn dhe Darkėn bufe
- Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike
- Ēaj, Kafe dhe Embėlsira pasditeve
- Animacion
- Akuapark
- Fitness
- Fushe tenisi
- Sauna
- Banjo Turke
- Fitness Center
- Ping Pong
- Cadrat dhe shezlonge nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė nė plazh dhe pishinė
- Peshqirė nė plazh dhe pishinėSural Saray 5* - Side

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė