Nga Data: Deri datė: Dhomė

Club Asteria 5* - Belek

Belek

Belek

Hoteli Club Asteria Belek shtrihet në një sipërfaqe prej 125.000 m2 në plazhin e bukur të Belek-ut. Kompleksi disponon 495 dhoma në total, ndër të cilat 420 dhoma standarte, 5 prej të cilave janë për paraplegjikët; dhe 75 dhoma familjare.

Dhomat janë të pajisura me:
- Ajër të kondicionuar
- dush dhe vaskë
- Tharëse flokësh
- Minibar
- Telefon
- TV me satelit
- Kasafortë,  
- Ballkon ose tarrace
- Tapet

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restoranti Kryesor bufe dhe 3 Restorante A La Carte (Turk, Italian dhe Kinez )
- Loby Bar (24 orë) dhe Bar-e në pishinë dhe në ambiente të tjera të Kompleksit
- Pishinë e brendshme, 4 Pishina të jashtme,  Akuapark me rrëshkitëse, dhe Pishinë për fëmijë
- Akullore (me pagesë extra)
- Miniclub dhe Babysitter
- Jacuzzi, Sauna, Banjo Turke dhe Sallë Fitnesi
- Disko 
- Bilardo, Basketboll, Tenis, Mini – futboll, Mizike Live, Qendër shëndetsore, Parukeri, Lavanteri, Internet Kafe, Sallë Konferencash, Amfiteater, Sallë Lojërash, Dyqane, etj.

Më Shume Detaje: Koncepti "Ultra All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjesi, dreka dhe darka bufe.
- Tė gjitha pijet alkoolike dhe jo-alkoolike tė vendit.
- Disa Pije tė importit
- Restorant "A la Carte", 1 herė gjatė qėndrimit nė Hotel pėr secilin prej Restoranteve.
- Minibar nė dhomė (Cola, Fanta, Birrė dhe Ujė)
- Animacione
- Muzike Live
- Miniclub
- Tenis
- Volejboll nė plazh
- Aerobi
- Lojė me shigjeta
- Mini Futboll
- Sauna
- Jakuzzi
- Banjo Turke
- Fitness Center
- Kinema
- Cadrat dhe shezlongė nė plazh dhe pishinė
- Peshqirė plazhi
- Dyshekė plazhi

Per femije: (4-12)
-Mini Club
-Pishine me rreshkitese
-Kend lojrash
-Mini buffe
-Vend i vecante ne restorant

Hoteli gjendet 33 km larg nga aeroporti dhe 6 km larg nga qyteti mė i afėrt, Beleku.
Hoteli ndodhet nė breg tė detit.

Club Asteria 5* - Belek

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė