Nga Data: Deri datė: Dhomė

Delphin Palace 5* - Lara Kundu

Lara - Kundu

Lara - Kundu

Hoteli - 5 yje është ndërtuar në vitin 2005, shtrihet në një Sipërfaqje prej 40.000 m² dhe ndodhet në Bregdet, 10 km larg nga Aeroporti i Antalyas dhe 15 km larg nga Qendra e Qytetit. Hoteli disponon 487 Dhoma Standarte, 40 Dhoma Familjare dhe 24 Dhoma ekskluzive.

Dhomat janë te standartit deluxe dhe të pajisura me:
- TV
- Telefon
- Minibar (pije të lehta, birrë, çokollata dhe fruta të thata)
- WI-Fi
- Dush dhe Tharëse Flokësh
- Ballkon dhe Shërbim në dhomë
- Kasaforte 

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restorant i Jashtëm dhe Restorant i Brendshëm,7 Restorante A la Carte (Ottoman, Blue Fish, Dolce Vita, Restorant Meksikan, Restorant Kinez dhe Japonez,)
- 12 Bar-e 
- Akuapark, Pishinë e Hapur dhe e Mbyllur, Pishinë për Fëmijë
- Fushe Tenisi, Fushë Volejbolli, Fushë Basketbolli dhe Fushë Futbolli
- Plazh
- Fitness
- Sauna
- Banjo Turke
- Jakuzi
- Baby Sitter
- Disko
- Amfiteatër
- Miniclub
- Librari
- Parukeri
- Shopping Center, Internet në Lobby, Shkëmbim Valute, Makina me qera, Kinema, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor etj.

Më Shume Detaje:

Koncepti "Ultra All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjesin, Drekėn dhe Darkėn bufe
- Restorant A la Carte (1 herė nė javė - me rezervim)
- Tė gjitha pijet alkolike dhe jo alkolike te vendit dhe si dhe disa tė importit
- Ēaj, Kafe dhe Elmbėsira pasditeve
- Animacion
- Akuapark
- Aerobi
- Water Polo
- Gjimnastikė
- Sauna
- Banjo Turke
- Fitness Center
- Jakuzzi
- Ping Pong
- Volejboll
- Basketboll
- Lojė me letra
- Kinema
- Cadrat dhe shezlonge nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė nė plazh dhe pishinė
- Transport falas ne Alanya, Side, Manavgat
- Peshqirė nė plazh

Pėr fėmijė
-Mini Club
-Mini Disco
-Mini Kinema
-Vend i vecantė nė restorantDelphin Palace 5* - Lara Kundu

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė