Nga Data: Deri datė: Dhomė

Club Mermaid Village 4* - Alanya

Alanya

Alanya

Hoteli me 4 yje eshtë ndertuar në vitin 1999 dhe rikonstruktuar në vitin 2005. Ky kompleks ka nje sipërfaqje prej 13.000 m² dhe ka 159 dhoma në total nga të cilat 82 janë dhoma standarte dhe 77 jane dhoma familjare.

Në të gjitha dhomat do të gjeni:
- Ajër të kondicionuar
- Minibar me pagesë
- Kasafortë me pagesë
- Tualet me dush dhe tharëse flokësh
- Ballkon 

Brenda hotelit:
- Restorant kryesor ne ambjent të brendshëm dhe të jashtëm
- Bar në lobi, bar në pishinë, snack bar, disko bar
- 3 pishina
- Fushë tenisi
- Plazh
- Qëndër fitnesi dhe SPA
- Internet Cafe
- Floktore
- Qëndër tregtare 

Më Shume Detaje: “All Inclusive” pėrfshin:
- Mėngjesi,dreka dhe darka bufe.
- Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike.
- Animacion,
- Disko,
- Mini-club,
- Volejboll nė plazh,
- Ping pong,
- Lojė me shigjeta
- Banjo turke,
- Sauna,
- Gjimnastike nė ujė,
- Ēadra,
- Dyshek,
- Shezlong nė plazh dhe pishinė.

Club Mermaid Village 4* - Alanya

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė