Nga Data: Deri datė: Dhomė

Club Nena 5* - Side

Side

Side

Hoteli -5 yje është ndërtuar në vitin 1997, ndodhet 80 km larg nga Aeroporti i Antalyas dhe 15 km larg nga Qyteti antik i Side-s, vetëm 100m larg nga Plazhi. Hoteli disponon 178 Dhoma Standarte dhe 284 Dhoma Klub si dhe Dhoma Familjare.

Dhomat janë të pajisura me:
- Ajër të Kondicionuar
- Telefon
- Minibar
- Kasafortë
- Dush/Vaskë
- Tharëse Flokësh

Brenda Kompleksit të Hotelit:
- Restorant kryesor dhe 3 Restorante A La Carte (Italian, Peshku dhe Otoman)
- Bar-e të ndryshme
- Pishinë dhe Pishinë për Fëmijë  
- Miniclub
- SPA, Banjo turke, Sauna, Masazhe, Jakuzzi dhe Fitness centre
- Aktivitete si: Animacione, Shfaqje të ndryshme, Vollejboll, Sporte te ndryshme ujore, Vollejboll, Mini-golf, Mini-futboll, etj.

Më Shume Detaje:

Koncepti "All Inclusiv" pėrfshin:
- Mėngjesin, Drekėn dhe Darkėn bufe
- 3 Restorante a la carte (nje here nė javė-me rezervim)
- Pije alkolike hde joalkolike te vendit
- Ēaj, Kafe dhe Embėlsira pasditeve
- Animacione
- Shfaqje te ndryshme
- Banjo turke
- Sauna
- Vollejboll
- Fitness
- Ēadrat, dyshekėt dhe shezlongėt nė plazh dhe pishinė

Club Nena 5* - Side

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė