Nga Data: Deri datė: Dhomė

Camyuva Beach 4* - Kemer

Kemer

Kemer

Hoteli me 4 yje ka 179 dhoma ne total nga te cilat 175 jane dhoma standarte, 2 suita dhe 2 dhoma per paraplegjiket. “All Inclusive” pėrfshin: -Mėngjesi, mėngjesi i vonė, dreka dhe darka bufe. -Kafe, caj, kek, embelsira nga ora 16:30-17:30. -Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike nga ora 10:00-23:00. -Animacion, mini-club, volejboll ne plazh, loje me shigjeta. -Banjo turke, sauna, fitness centre.
Më Shume Detaje: Hoteli gjendet 65 km larg nga aeroporti , 55 km larg nga Antalya, 6 km larg nga Kemeri dhe 150 m larg plazhit.

Camyuva Beach 4* - Kemer

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė