Nga Data: Deri datė: Dhomė

Pine House 4* - Kemer

Kemer

Kemer

Hoteli me 4 yje ka 84 dhoma standarte me pamje nga deti, 32 dhoma standarte me pamje nga mali, 3 suita me pamje nga deti dhe 1 dhome per paraplegjiket. “All Inclusive” pėrfshin: -Mėngjesi, mėngjesi i vonė, dreka dhe darka bufe. -Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike. -Animacion, shfaqe nė darkė, muzike live, mini-club, volejboll ne plazh, serf. -Banjo turke, sauna, fitness centre, aerobi. -Ēadra, dyshek, shezlong.
Më Shume Detaje: Hoteli gjendet 65 km larg nga aeroporti , 50 km larg nga Antalya, 8 km larg nga Kemeri dhe 200 m larg plazhit.

Pine House 4* - Kemer

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė