Nga Data: Deri datė: Dhomė

OZ Incekum Beach Resort 5* - Alanya

Alanya

Alanya

Hotel Incekum Beach Resort- 5 yje është ndërtuar në vitin 2004 dhe rikonstruktuar në vitin 2007 Hoteli ka nje sipërfaqje 60.000 m²dhe përbëhet nga një numër total dhomash 354 prej të cilave 272 dhoma standarte, 46 dhoma ndërlidhëse dhe 36 dhoma familjare. Dhomat janë të pajisura me TV, minibar (uji pa pagesë), kasafortë (pagesë), ajër i kondicionuar, tapet, dush, ballkon, telefon (me pagesë), tharëse flokësh Dhomat pastrohen përditë, carcafët dhe peshqirët ndërrohen 3 herë në javë Brenda kompleksit të Hotelit: Restoranti Kryseor, Restorant A La Carte Turk, 4 Bar-e, Pishinë e Hapur dhe e Mbyllur, Pishinë për Fëmijë, Akuapark, Plazh, Fitness, Sauna, Banjo Turke, Jakuzzi, Disko, Miniclub, Sporte te Ndryshme Uji, Mini Futboll, Mini Golf, Park Lojrash, Qendër Estetike, Fushë Volejboll-i dhe Basketbolli, Fushë Tenisi, Muzikë Live, Dyqane, Internet Kafe, Internet në Loby, Shkëmbim Valute, Makina me Qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor etj.

Më Shume Detaje:

Koncepti "All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjesi, dreka dhe darka bufe nė Restorantin kryesor.
- Restorante A La Carte. (Rezervim nė avance, vetėm 1 herė falas)
- Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike nga ora 10 deri nė 00:00
- Animacion
- Akuapark
- Aerobi
- Gjimnastikė
- Sauna
- Banjo Turke
- Fitness Center
- Ping Pong
- Volejboll nė Plazh
- Basketboll
- Lojė me letra
- Ping Pong
- Mini Futboll
- Mini Golf
- Internet nė Loby
- Cadrat dhe shezlongė nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė nė plazh dhe pishinė
- Peshqirė nė plazh dhe pishinė

Pėr fėmijėt:
- 2 (dy) Pishina
- Mini-club (4-12 vjec),
- Park lojrash


Hoteli ndodhet 130 km larg nga aeroporti, 7 km larg nga qendra e Alanya-s.Hoteli ndodhet nė breg tė detit.


OZ Incekum Beach Resort 5* - Alanya

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė