Nga Data: Deri datė: Dhomė

Viking Star 5* - Kemer

Kemer

Kemer

Hoteli Viking Star- 5 yje ndodhet në zonën e Kemerit, është ndërtuar në 2007. Ky hotel disponon 196 dhoma në total (184 dhoma standarte, 8 dhoma familjare dhe 4 dhoma për handikapatët). Dhomat janë të pajisura me :

  • -Ballkon
  • -Tharse flokësh
  • -Telefon (me pagesë)
  • -Minibar
  • -Tv
  • -Central kondicioner

 

Brenda kompleksit të Hotelit: Open bufe në restorantin e jashtëm dhe restorantin e brendshëm, 1 restorant A”la Carta me guzhine italiane, Bufe për fëmijët, Kafe turke, Bar në pishinë, Bar në Plazh, Snack Bar, Lobi bar, Disko, Pishinë e jashtme, Pishinë e brendshme , Pishine për fëmijë, Rrëshkitëse, Plazh, Fitness, Sauna, Banjo Turke, Jakuzzi ,Mini-club, Mini-disko , Bebisiter, Disko, Librari, Parukeri, Shopping Center, Gjimnastikë, Shërbim Mjekësor etj.

Më Shume Detaje: Koncepti " All Inclusive"

“ All Inclusive” pėrfshin:
- Mėngjesi, dreka dhe darka bufe nė Restorantin Kryesor , caj, kafe dhe ėmbėlsira gjatė ditės.
- Snack bar
- Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike.
- Wireless
- Animacion
- Mini-club
- Aerobi
- Gjimnastikė
- Sauna
- Banjo Turke
- Fitness Center
- Volejboll
- Basketboll
- Cadrat , peshqirėt dhe shezlonge nė plazh dhe pishinė

Pėr fėmijėt:
- Mini-club (4-12 vjec)
- Mini-disko
- Pishinė
Viking Star 5* - Kemer

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė