Nga Data: Deri datė: Dhomė

Susesi Luxury Resort 5* - Belek

Belek

Belek

Hoteli me 5 yje është ndërtuar në vitin 2007 dhe është vendosur në bregdetin e Belek-ut, në një sipërfaqe prej 90.000 m2. Hoteli është i përbërë nga 628 Dhoma në Total, të cilat përfshijnë Dhomat në Ndërtesën Kryesore, Terrace Apartments dhe Apartamente të Cilësisë së Lartë.

Dhomat janë të pajisura me:
- Ajër të kondicionuar
- TV satelitor
- Minibar (lëngje frutash, patatina dhe birrë)
- Kasafortë
- Telefon në dhomë dhe në tualet
- Tharëse flokësh dhe vaskë
- Ballkon

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restoranti kryesor dhe 6 Restorante A La Carte
11 Bar-e në ambiente të ndryshme të Hotelit
- 3 Pishina të jashtme me rrëshkitëse, 2 Pishina të brëndshme, Pishinë për fëmijë, Pishinë në Liqen dhe Akuapark me 6 rrëshkitëse
- Liqen
- Miniclub për fëmijë, Minidisko, Kënd Lojrash për fëmijë dhe Babysitter
- Internet kafe
- Shopping Center
- SPA Center, Banjo Turke, Sauna dhe Sallë Fitnesi
- Disko
- Fushë Tenisi
- Parukeri
- Sallë Konferencash
- Shërbim mjekësor
- Futboll
- Volejboll
- Bowling
- Lavanteri
- Sallë lojrash

Më Shume Detaje:

Koncepti “Ultra All Inclusive“ pėrfshin:
- Mėngjesi, dreka dhe darka bufe
- Tė gjitha pijet e vendit alkoolike dhe jo alkoolike
- Restorant a la carte (2 herė gjatė javės pėr secilin restorant – me rezervim )
- Mini buffet pėr fėmijė
- Animacione
- Muzikė Live
- Miniklub pėr fėmijė
- Volejboll nė plazh
- Basketboll
- Mini – futboll
- Tenis
- Aerobi
- Lojė me shigjeta
- Sauna
- Banjo Turke
- Hamam
- Akuapark
- Fitness Center
- Wireless nė Recepsion
- Disko
- Kinema
- Cadrat dhe shezlongė nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė plazhi dhe peshqirėt e plazhit

Per femije: (4-12)
-lojra ne uje
-shaqje te ndryshme
-leksione kercimi
-kend i vecante ne restorant
-Konkurse te ndryshme
-Gjimnastike

Per adoleshentet:
-Kurse per DJ
-Bar me pije jo alkolike
-Internet kafe
-Play Station


Susesi Luxury Resort 5* - Belek

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė