Nga Data: Deri datė: Dhomė

Long Beach Hotel & SPA Deluxe 5* - Alanya

Alanya

Alanya

Long Beach Resort - 5 yje është ndërtuar në vitin 2006 Ky kompleks ka një sipërfaqje prej 70.000 m² dhe përbëhet nga një ndërtesë 9 katëshe. dhe disponon 653 dhoma në total prej të cilave 458 dhoma standarte, 90 dhoma familjare duplex, 30 Suita Familjare Duplex, 8 dhoma për paraplagjikët, 3 Suita Junior, 11 Suita nga Pishina, 4 Suita, 1 Suitë e Madhe dhe 48 vila.

Dhomat janë të pajisura me:
- TV satelitor
- Minibar
- Ajër i kondicionuar
- Kasafortë
- Tapet
- Ballkon
- Vaskë & dush
- Telefon (me pagesë)
- Tharëse flokësh
Dhomat pastrohen përditë, carcafët dhe peshqirët ndërrohen përditë.

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restorant i Jashtëm, Restorant i Brendshëm dhe 4 Restorante A La Carte (Italian, Mediterran, Specialitet Turk dhe Kinez)
- 11 Bar-e
- Pishinë e Jashtme, Pishinë e Brendshme, Pishinë për Fëmijë, Plazh, Rrëshkitëse, Jakuzi dhe Akuapark
- Fitness, Sauna, Banjo Turke dhe Qendër SPA
- Disko
- Miniclub  
- Volejboll në Plazh
- Fushë Tenisi, Fushë Futbolli, Fushë Basketbolli, Muzikë Live, Dyqane, Kinema, Kujdestare për Fëmijë, Bilardo, Bowling, Sallon Bukurie, Parukeri, Park Lojrash, Ping Pong, Shkëmbim Valute, Internet Kafe, Internet në Loby, Makina me qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor, etj.

Më Shume Detaje:

Koncepti "Ultra All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjesi, dreka dhe darka bufe nė Restorantin Kryesor
- Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike.
- Restorante A La Carte (Italian, Mediterran, Specialitet Turk dhe Kinez- rezervim 1 ditė
para)
- Amfiteatėr
- Animacion
- Akuapark
- Aerobi
- Gjimnastikė
- Fitness
- Sauna
- Banjo Turke
- Volejboll nė Plazh
- Basketboll
- Tenis
- Muzikė Live
- Ping Pong
- Mini Futboll
- Disko
- Cadrat dhe shezlonge nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė nė plazh dhe pishinė
- Peshqirė nė plazh dhe pishinė

Pėr fėmijėt:
- Menu pėr Fėmijė
- Animacion
- Pishinė e Jashtme
- Mini-club (4-12 vjec)
- Mini Disko

Hoteli ėshtė i vendosur 90 km larg Aeroportit tė Antalyas dhe 20 km larg qytetit tė Alanya-s
Hoteli ndodhet nė breg tė detit

Long Beach Hotel & SPA Deluxe 5* - Alanya

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė