Nga Data: Deri datė: Dhomė

Turquoise Hotel & SPA 5* - Side

Side

Side

Hoteli në total  ka 479 dhoma me pamje nga deti, pamje pyjore, dhoma familjare dhe shtëpitë pranë liqenit. Të gjitha zonat dhe dhoma kanë sisteme të ajrit të kondicionuar që mund të përshtaten me temperaturë të ftohtë apo të nxehtë në bazë të sezonit. Lobi, bare, pishina , pishinë relaxuse (+16 vjeç), Mini Club, Aquapark me tre slides,parukier, qendër tregtare, Boutique, gameland, dhomë mjeku dhe infermiere, një sallë konferencash, lavanderi dhe shërbim hekurosje (me pagesë), internet kafe (me pagesë), SPA dhe qendër bukurie (me pagesë), një pishinë për fëmijë dhe një për foshnjat. Wi-Fi pa pagesë ne recepsion, Sulltan Bar.Hoteli ka 139 dhoma Deluxe 16 Suite, 16 dhoma ekonomike, në ndërtesën kryesore ka 140 dhomat standarte, 54 dhoma familjare në të gjitha dhomat nuk lejohet pirja e duhanit. Të gjitha dhomat janë të pajisura me :

  • -Ajër të Kondicionuar
  • -TV
  • -Telefon
  • -Kasafortë
  • -Minibar (pije të lehra dhe ujë)
  • -Dush
  • -Tharëse Flokësh
  • -Ballkon

Ngrënia në hotelin Turquoise të jep një shije të mrekullueshme nga bota dhe kuzhina turke. Përfshirë restorantin Kervansaray ka pesë restorante A-la carte restorante-Peshku, italiane, kineze, turke, për këto restorante rezervimi është i nevojshëm. Gjatë qëndrimit tuaj vetëm rezervimi i parë për çdo Restorant A-la carte-është pa pagesë. Snacks, kafe / biskota, akullore (në kohë të përcaktuar), pijet alkoolike dhe jo alkoolike janë në dispozicion. Bar Lobi shërben 24 orë. Dhomat e shërbimit 24 orë me pagesë.
Më Shume Detaje:

Koncepti"Ultra All Inclusive" pėrfshin:
-Mėngjesin (07:00-10:00), drekėn (13:00-15:00) dhe darkėn (19:30-21.30), tė gjitha nė stilin bufe, shėrbehen nė restorantin kryesor Gjatė mėngjesit serviret caj, kafe, lėng portokalli (jo i shtrydhur); gjate drekes dhe darkes serviren te gjitha pijet AI
-Snacks si mini pizza, sandwiche, embelsira, etj jane te mundshme midis ores 12:30 deri 17:00 ne pishine
-Pije alkolike dhe jo alkolike te vendit si whiskey, vodka, gin, vere, bire, pije te lehta, uje mineral, kafe dhe caj (te gjitha me gote) jane te servirura nga ora 10:00 deri 23:00 ne lobby bar, ne barin e pishines, ne barin ne plazh (deri ne 17:00) dhe ne restorant
-Disco-pub, pishine per femije dhe te rritur, plazh privat, volejboll ne plazh dhe qender zhytjeje
-Shezlonge dhe peshqire ne plazh
-Transporti me autobuz per ne Naama bay


Turquoise Hotel & SPA 5* - Side

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė