Nga Data: Deri datė: Dhomė

Linda 5* - Side

Side

Side

Hoteli gjendet në bregdetin e Sides. Hoteli në total ka 230 dhoma nga të cilat 209 janë dhoma standarte, 6 dhoma ekonomike, 15 dhoma familjare dhe 6 suita. “All Inclusive” përfshin: - Mëngjesi, mëngjesi i vonë, dreka dhe darka bufe, darka e vonë, ëmëlsira, çaj dhe kafe gjatë ditës. - Të gjitha pijet alkolike të vendit, pije të lehta shërbehen deri në oren 23:00. - Qendër fitness, banjo turke, sauna. - Tenis, ping pong, volejboll, mini club, animacion, muzike live, shfaqje. - Çadra, shezlong dhe dysheket në pishinë dhe plazh.

Më Shume Detaje: Gjendet rreth 70 km larg Aeroportit, 5 km larg qytetit tė Sides dhe 500 m nga plazhi.


Linda 5* - Side

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė