Nga Data: Deri datė: Dhomė

Aska Grand Prestige 5* - Side

Side

Side

Hotei- 5 yje është ndërtuar në vitin 1999 dhe rinovuar në vitin 2011, shtrihet në një Sipërfaqe prej 38.000 m², ndodhet 65 km larg nga Aeroporti i Antalyas, 5 km larg nga Qyteti i Manavgatit dhe vetëm 250m larg nga Plazhi. Hoteli disponon 348 Dhoma ne total: 314 Dhoma Standarte dhe 34 loje të ndryshme Suitash.

Dhomat janë të pajisura me:
- Ajër të Kondicionuar
- TV
- Telefon
- Kasafortë
- Minibar (pije të lehra dhe ujë)
- Dush
- Tharëse Flokësh
- Ballkon

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restorant kryesor i brendshem dhe i jashtëm dhe Restorante A’la Carta (Turk, Italian dhe Peshku)
- 4 Bar-e
- Pishinë e jashtme, Rrëshkitëse dhe Plazh
- Fitness, Sauna, Banjo Turke dhe Jakuzzi 
- Mini-club dhe Mini-disko
- Park lojrash për fëmijë
- Kinema
- Bebysitter
- Disko
- Mini-golf
- Librari Parukeri
- Shopping Center, Gjimnastikë, Shërbim Mjekësor etj.

Më Shume Detaje:

Koncepti " All Inclusive"pėrfshin:
- Mėngjesin, Drekėn dhe Darkėn bufe
- 3 Restorante A La Carte (1 herė nė javė - me rezervim)
- Pije alkolike dhe joalkolike tė vendit
- Ēaj, Kafe dhe Embėlsira pasditeve
- Animacion
- Mini-club
- Aerobi
- Gjimnastikė
- Sauna
- Banjo Turke
- Fitness Center
- Volejboll
- Basketboll
- Ēadrat, peshqirėt dhe shezlonge nė plazh
- Ēadrat dhe dyshekėt nė pishinė.Aska Grand Prestige 5* - Side

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė