Nga Data: Deri datė: Dhomė

Delphin DeLuxe 5* - Alanya

Alanya

Alanya

Hotel Delphin Deluxe - 5 yje është ndërtuar në vitin 2001 dhe rikonstruktuar në vitin 2007, shtrihet në një Sipërfaqe prej 50.000m2 dhe ndodhet në Bregdet, 90 km larg nga Aeroporti i Antalyas dhe 30 km larg nga Qyteti i Alanyas. Hoteli disponon 408 Dhoma Standarte. Dhomat janë të standartit deluxe dhe të pajisura me:

  • -TV
  • -Telefon
  • -Minibar (pije të lehta, birrë, çokollata dhe fruta të thata)
  • -Kasafortë
  • -Ajër i kondicionuar
  • -Dush dhe Tharëse Flokësh
  • -Ballkon

 

Brenda kompleksit të Hotelit: Restorant i Jashtëm dhe Restorant i Brendshëm, 7 Restorante a la carte , Bar në Pishinë, Bar në Plazh, Snack Bar, Pishinë e Hapur dhe e Mbyllur, Pishinë për Fëmijë, Akuapark, Plazh, Volejboll në Plazh, Fitness, Sauna, Banjo Turke, Jakuzi, Disko, Amfiteatër, Miniclub, Librari, Parukeri, Fushë Tenisi, Fushë Futbolli, Fushë Volejbolli dhe Basketbolli, SPA, Qendër Estetike, Parukeri, Shopping Center, Shkëmbim Valute, Makina me qera, Kinema, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor etj.

Më Shume Detaje:

Koncepti "Ultra All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjesin, Drekėn dhe Darkėn bufe
- Restorant a la carte (1 herė nė javė- me rezervim)
- Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike si dhe disa pije tė importit
- Ēaj, Kafe , Embėlsira dhe Akullore

Hoteli ofron gjithashtu:
- Animacion
- Akuapark
- Aerobi
- Water Polo
- Gjimnastikė
- Sauna
- Banjo Turke
- Fitness Center
- Jakuzzi
- Ping Pong
- Volejboll
- Basketboll
- Lojė me letra
- Cadrat dhe shezlonge nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė nė plazh dhe pishinė
- Transport falas ne Alanya, Side, Manavgat

Per femije:
-Mini Club
-Kinema
-Mini Disco

Hoteli ėshtė i lokalizuar 90 km larg Aeroportit tė Antalyas, 30 km larg qytetit tė Alanyas
Hoteli ndodhet nė breg tė detit.

Delphin DeLuxe 5* - Alanya

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė