Nga Data: Deri datė: Dhomė

Perre La Mer 5* - Kemer

Kemer

Kemer

Hoteli La Mer- 5 yje ndodhet në zonën e Kemerit, është rikonstruktuar në 2007 . Ky hotel disponon 325 dhoma në total (278 dhoma standarte, 34 dhoma familjare, 3 dhoma për handikapatët , 3 dhoma no-smoker dhe 7 suita).

Të gjitha janë të pajisura me:
- Ballkon
- Karpet dhe laminat
- Tharëse flokësh
- Vaskë
- Telefon (me pagesë)
- Minibar
- TV
- Ajër të kondicionuar 

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Open bufe në restorantin e jashtëm dhe restorantin e brendshëm, 3 Restorante A”la Carta (italian, turk dhe prodhime deti) dhe Bufe për fëmijët
- Kafe turke, Bar në pishinë, Bar në Plazh, Snack Bar, Lobi bar, Vitamin bar dhe Disko
- Pishinë e jashtme, Pishinë e brendshme, Pishinë për fëmije, Akuapark me rrëshkitëse dhe Plazh
- Fitness, Sauna, Banjo Turke, Jakuzzi dhe Masazh
- Mini-club, Bebisiter, Disko, Mini-golf, Librari Parukeri, Shopping Center, Muzikë live, Gjimnastikë, Shërbim Mjekësor, etj.

Më Shume Detaje: Koncepti " Ultra All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjesi, dreka dhe darka bufe nė Restorantin Kryesor , caj, kafe, akullore dhe ėmbėlsira gjatė ditės.
- 3 restorante A”la Carta (turk,italian dhe prodhime deti) me rezervim
- Snack bar
- Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike.
- Wireless
- Animacion
- Mini-club
- Aerobi
- Gjimnastikė
- Sauna
- Banjo Turke
- Fitness Center
- Volejboll
- Basketboll
- Cadrat,peshqirėt dhe shezlonge nė plazh dhe pishinė

Pėr fėmijėt:
-Mini-club (4-12 vjec)
-Pishinė
-Akuapark

Hoteli ndodhet 46 km larg Aeroportit te Antalyas ,36 km larg qytetit tė Antalyas dhe 6 km nga Kemeri. Hoteli ndodhet nė breg tė detit.

Perre La Mer 5* - Kemer

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė