Nga Data: Deri datė: Dhomė

Akka Alinda 5* - Kemer

Kemer

Kemer

Hoteli - 5 yje është ndërtuar në vitin 1995 dhe rinovuar në vitin 2012 dhe 2014. Kompleksi shtrihet në një Sipërfaqe prej 32.000 m² dhe ndodhet 65 km larg nga Aeroporti i Antalyas dhe vetëm 7 km larg nga Qyteti i Kemerit. Kompleksi disponon 410 Dhoma në total: 335 Dhoma Standarte, 4 Dhoma për Paraplegjikët, 51 Dhoma Familjare, 5 Dhoma Familjare të ndara në 2 Dhoma, 10 Suita Junior, 4 Suita Senior dhe 1 Sutë Mbretërore.

Dhomat janë të pajisura me:
- TV satelitor
- Minibar
- Kasafortë
- Ajër i Kondicionuar
- Dush dhe Tharëse flokësh
- Ballkon
- Tapet
- Telefon (me pagesë)

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restorant Kryesor dhe Restorant A La Carte (Italian dhe Peshku)
- Bar në Pishinë, Bar në Plazh dhe Snack Bar
- Pishinë e Hapur dhe e Mbyllur, Pishinë për Fëmijë, Plazh dhe Aquapark
- Fitness, Sauna, Banjo Turke, SPA dhe Qendër Estetike
- Disko
- Amfiteatër
- Miniclub
- Fushë Tenisi
- Fushë Futbolli
- Fotografi
- Parukeri
- Shopping Center
- Internet
- Makina me qera
- Shërbim Lavanterie
- Shërbim Mjekësor, Sallë Konference, Biliardo, Kurs Zhytjeje, etj.

Më Shume Detaje: Koncepti "Ultra All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjesin, Drekėn dhe Darkėn bufe nė Restorantin Kryesor
- Pije alkolike dhe joalkolike
- Animacion
- Akuapark
- Aerobi
- Fitness
- Fushe tenisi
- Fushe futbolli
- Fitness Center
- Ping Pong
- Lojra ne pishine
- Volejboll ne plazh
- Ēadrat dhe shezlonge nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė nė plazh dhe pishinė
- Peshqirė nė plazh dhe pishinė

Pėr fėmijėt:
- Pishinė
- Mini-club
- Park lojrash
- Mini diskoAkka Alinda 5* - Kemer

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė