Nga Data: Deri datė: Dhomė

Ozkaymak Marina 5* - Kemer

Kemer

Kemer

Hoteli - 5 yje eshtë ndertuar në vitin 1996 dhe rikonstruktuar në vitin 2006, shtrihet në një Sipërfaqe prej 20.000 m², ndodhet 55 km larg nga Aeroporti i Antalyas, 600 m larg nga Qendra e Qytetit të Kemerit dhe vetëm 100 m larg nga Plazhi. Hoteli përbëhet nga një Ndërtesë kryesore 5-kateshe dhe një Ndërtim aneks 4-katesh dhe disponon 329 Dhoma në total. 254 Dhoma Standarte, 9 Suita dhe 8 Dhoma Familjare, 56 Dhoma Standarte dhe 2 Suita në Nërtimin aneks.

Dhomat janë të pajisura me:
- Ajër i kondicionuar
- TV
- Telefon
- Minibar
- Kasafortë 
- Dush dhe Tharëse Flokësh
- Ballkon

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restorant Kryesor të brendshëm dhe të jashtëm
- Kafe turke dhe Bar në Pishinë, Bar në Plazh, Lobi bar dhe Disko. 
- Pishinë për fëmijë, Pishinë e brëndshme, Pishinë e jashtme,
- Sauna, Banjo Turke dhe Masazh
- Aerobi, Plazh, Fitness,  Mini-golf,  Mini-disko, Park lojrash, Mini-club, Parukeri,  Shopping Center, Gjimnastikë, Shërbim Mjekësor, Sporte ujore, Internet, etj.

Më Shume Detaje:

Koncepti " Ultra All Inclusive " pėrfshin:
- Mėngjesin, Drekėn dhe Darkėn bufe
- Disa pijet alkolike tė vendit dhe tė gjitha jo alkolike
- Ēaj, Kafe dhe Embėlsira pasditeve
- Animacione
- Muzike live
- Ping pong
- Mini golf
- Tavėll
- Lojė me letra
- Mini futboll
- Volejboll nė plazh
- Darts
- Banjo turke
- Sauna
- Fitness Center
- Aerobi
- Amfiteatėr
- Mini-club
- Wireless internet
- Ēadra, dyshek, shezlongOzkaymak Marina 5* - Kemer

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė