Nga Data: Deri datė: Dhomė

Cornelia De Luxe Resort 5* - Belek

Belek

Belek

Hoteli me 5 yje është hapur në vitin 2006, Rinovuar më 2014, është i vendosur në zonën e Belek-ut me një siperfaqje prej 65.000 m2. Me vendodhje në bregun e detit, vetëm 35 km larg aeroportit të Antalyas dhe 45km larg qendrës së Antalyas. Hoteli është i përbërë nga Dhoma Standarte, Dhoma Familjare, Vila Standarte, Vila Junior Suite dhe Deluxe Suite.

Dhomat janë të pajisura me:
- Ajër të kondicionuar
- TV satelitor
- Minibar
- Kasafortë
- Telefon
- Tharëse flokësh
- Vaskë
- Ballkon
- Në suita ka edhe Jakuzzi, dush dhe vaskë

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restoranti kryesor “Cornelius” është i hapur për mëngjesin, drekën dhe darkën, 5 Restorant a la carte
- Pishinë, Pishinë për fëmijë dhe Akuapark
- Miniclub për fëmijë, Kënd Lojrash për fëmijë dhe Babysitter
- Loby Bar, Bar në pishinë, Bar në plazh, Bar i hapur 24 orë dhe Bar – Kafe Turke
- Internet Kafe
- Shopping Center
- SPA Center, Banjo Turke dhe Sauna
- Sallë Fitnesi
- Disko
- Parukeri
- Sallë Konferencash
- Shërbim mjekësor
- Fushë Golfi
- Futboll
- Volejboll
- Fushë Tenisi
- Shah
- Lavanteri
- Sallë lojrash 

Më Shume Detaje: Koncepti “De luxe All Inclusive“ pėrfshin:
- Mėngjesi, dreka dhe darka bufe
- Tė gjitha pijet e vendit alkolike dhe jo alkolike
- Restorant A La Carte (1 herė gjatė qėndrimit pėr secilin restorant me rezervim 10 euro )
- Mini buffet pėr fėmijė nė restorantin kryesor (18.30 – 20.30)
- Animacione
- Muzikė Live
- Miniklub pėr fėmijė
- Volejboll nė plazh
- Basketboll
- Aerobi
- Sauna
- Banjo Turke
- Akuapark
- Fitness Center


Cornelia De Luxe Resort 5* - Belek

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė