Nga Data: Deri datė: Dhomė

Delphin Diva Premiere 5* - Lara Kundu

Lara - Kundu

Lara - Kundu

Hoteli - 5 yje është ndërtuar në vitin 2004 dhe rinovuar në vitin 2009, shtrihet në një Sipërfaqe prej 24.000m2 dhe ndodhet në Bregdet, 15 km larg nga Qendra e Qytetit të Antalyas dhe 10 km larg nga Aeroporti. Hoteli disponon 395 Dhoma në tota: 376 Dhoma Standarte, 2 Dhoma për Paraplegjikët, 11 Dhoma familjare, 1 dhomë Rozë per muaj mjalti, 1 Suitë mbretërore dhe 1 Suitë presidenciale.

Dhomat janë te standartit deluxe dhe të pajisura me:
- TV
- Telefon
- Wi-Fi
- Minibar (ujë, Pije të lehta, Birrë, Çokollata dhe fruta të thata)
- Kasafortë dixhitale
- Ajër i kondicionuar
- Ballkon
- Muzikë
- Dush/Vaskë  
- Tharëse Flokësh

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restorant i Jashtëm dhe Restorant i Brendshëm, Restorante a la carte (Otoman, Italian, Meksikan, Francez, Kinez dhe Japonez),
- Fushë Tenisi, Fushë Volejbolli dhe Basketbolli, Fushë Futbolli
- Klub Nate
- Pishinë e Hapur dhe e Mbyllur, Pishinë për Fëmijë dhe Akuapark
- Plazh,
- Fitness,
- Sauna, Banjo Turke, Jakuzi, Disko, Amfiteatër, Miniclub, Librari, Parukeri, Shopping Center, Qendër Estetike, Parukeri, Internet në Lobby, Shkëmbim Valute, Taksi, Kinema, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor etj.

Më Shume Detaje:

Koncepti "Ultra All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjesin, Drekėn dhe Darkėn (bufe e hapur)
- Restorante a la carte (1 herė nė javė- me reservim)
- Pije alkolike dhe joalkolike tė vendit si dhe disa pije tė importit
- Akullore, pasta etj nė Bari-n e pishinė
- Aerobi
- Water Polo
- Gjimnastikė
- Sauna
- Banjo Turke
- Fitness Center
- Jakuzzi
- Ping Pong
- Volejboll
- Basketboll
- Lojė me letra
- Disko
- Kinema
- Internet ne Lobby Bar.
- Cadrat dhe shezlonge nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė nė plazh dhe pishinė
- Shėrbim nė dhomė 24:00 – 06:00
- Peshqirė nė plazh dhe pishinėDelphin Diva Premiere 5* - Lara Kundu

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė