Nga Data: Deri datė: Dhomė

The Raga 5* - Side +16

Side

Side

Restoranti Raga Side ndodhet në zemër të qytetit dhe eshte i pozicionuar 2 km larg nga qyteti antik  i Sides dhe ofron një atmosferë jashtëzakonisht e veçantë vetëm për të rriturit. Ekspereince unike, mengjes i qete dhe te nisesh diten me entuziazem

Zgjohuni në dhomën tuaj të bollshme dhe të rehatshme kur dielli fillon të lehtësojë ditën dhe të bëjë një fillim të mrekullueshëm për ditën. Ne kemi të gjitha kushtet që ju bëjnë të ndiheni rehat në Side Raga.

WiFi pa pagesë është në dispozicion.

Mëngjesi ofrohet ne bufe te hapur ndersa Restorantet shërbejne kuzhinë steakhouse. Pijet më të njohura lokale dhe të importuara, kokteje të shijshme të bëra nga barmen te specializuar. 

Hoteli ofron qendrim me 5 yje me ku perfshihet sauna dhe hamam, luajra si pingpong, shigjetat etj.

Stafi është i gatshëm të ndihmojë, në gjuhë gjermane, angleze, ruse dhe turke.

Muzeu i Sides është 1.3 km larg nga hoteli Aeroporti më i afërt është Aeroporti Antalia, 54 km nga The Raga Side Ngrënia e Bukur Ultra All Inclusive - Vetëm Adult (+16). Dhomat jane te pajisura me Orendi moderne, ajër të kondicionuar qendror (orë), TV satelit (LCD / LED) me muzikë, mini bar, parket laminat, ballkon, telefon me dalje direkte, W-Lan, dush, tharëse flokësh, pantofla dhe pasqyra make-up janë në dispozicion. Kjo është hoteli i preferuar e mysafirëve ne Side

Më Shume Detaje: Koncepti "All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjesi, Dreka dhe Darka bufe nė Restorantin Kryesor
- Leng portokalli i fresket per mengjes, caj kafe, latte machiato, te gjitha pijet jo alkolike
pervec pijeve energjike
-Pijet vendase dhe te importuara
Mengjes i heret :06:00-07:00
Mengjes normal :07:00-10:00
Mengjes i vone :10:00-11:00
Dreka :12:30-14:00
Darka :19:00-21:00
Extra menu :21:00-07:00

- 3 Restorante A La Carte (1 herė gjatė qėndrimit me rezervim).
Cuisine Raffinée (French) : 19:00-21:30 falas
La Vita (Italian) : 19:00-21:30 falas
Sun and Fish (Fish) : 19:00-21:30 falas

- Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike, si edhe disa pije te importit, Whisky, Vodka, Gin, Rum, Tequila, Liqueur, Aperitif, Cocktails.
- Wireless
- Animacion
- Aerobi
- Gjimnastikė
- Sauna
- Banjo Turke
- Fitness Center
- Volejboll
- Zumba
- Joga
- Cadrat, peshqirėt dhe shezlonge nė plazh dhe pishinė


The Raga 5* - Side +16

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė