Nga Data: Deri datė: Dhomė

Transatlantik Hotel & SPA 5* - KEMER

Kemer

Kemer

Një kompleks elegant me 5 yje që ofron objekte dhe shërbime të shkëlqyera. Kompleksi është projektuar si një anije të madhe. Një zgjedhje e mirë për çiftet, familjet dhe ata që kërkojnë një pushim të qetë.

Hoteli i ndërtuar mbi 38.000 m² është 45 km larg nga Aeroporti Antalia. Me një total prej 491 dhomash, ka një kapacitet mikpritës prej 1,500 mysafirëve. Koncepti transatlantik ofron shumë aktivitete dhe mundësi sportive. Dhomat Standard, Deluxe, Family Suite dhe vilë Atlantik janë të përgatitur për komoditetin dhe nevojat tuaja.

Më Shume Detaje: Ultra All Inclusive perfshin:
-Internet Wifi pa pagese ne zonat publike
-Shezllonet ne pishine dhe ne det jane pa pagese
-Peshqiret e plazhit jane pa pagese
-Miniclub per femijet (04-12 vjec)
-Sauna,banjo turke,pishine e brendshme,aquapark jane pa pagese
-Masazhe,SPA jane me pagese
-Sportet ujore jane me pagese
-Hapsire per te luajtur tenis pa pagese
-Palester pa pagese
-Doktor 24h servis me pagese
-Brenda hotelit ka dyqane,parukier,Rent a Car,Fax,Internet me pagese
-Perfshihen pije alkolike vendase dhe disa pije aklolike te importuara
-Akullore falas ne disa orare gjate dites

Transatlantik Hotel & SPA 5* - KEMER

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė