Nga Data: Deri datė: Dhomė

Side Royal Palace 5* - Side

Side

Side

Mirë se vini në Side Royal Palace Hotel dhe Spa në Evrenseki. Hoteli ndodhet 260 m nga plazhi me rërë dhe zhavorr.Qytetet më të afërt në hotel janë Side (7 km) dhe Manavgat (10km).Ne hotel ndodhen 3 ashensorë, dyqane, ajer te kondicionuar, një sallë pritjeje, një sallë konferencash, një lobi janë në dispozicion. Stafi në këtë hotel 6 katesh flet anglisht, gjermanisht dhe rusisht. Një shesh lojrash dhe një program argëtuese për fëmijët janë në dispozicionin tuaj.Hoteli përmban një pishinë  sezonale gjithashtu dhe nje  pishinë për fëmijë . Pije freskuese janë të ofruara në bar pishinë.

Më Shume Detaje:

Side Royal Palace 5* - Side

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė