Nga Data: Deri datė: Dhomė

Adalya Elite Resort 5* - Lara Kundu

Lara - Kundu

Lara - Kundu

 

Adalya Elite Resort- 5 yje ka një sipërfaqe prej 45.000m² dhe është i pozicjonuar buzë detit. Ky hotel disponon 525 dhoma në total, nga të cilat 409 janë dhoma standarte(39m²), 90 dhoma familjare(50/60m²),20 Suita(64m²) dhe 6 dhoma për paraplegjikët(39m²).Të gjitha dhomat kanë stil modern dhe luksi.Resorti ndodhet vetëm 15km nga qëndra e Antalyas dhe 10km nga aeroporti. 

 

Dhomat janë të pajisura me:
- LCD TV/Satelite 
- Set caj
- Minibar 
- Ajër i kondicionuar 
- Kasafortë elekltronike
- Dysheme Laminat
- Ballkon 
- Kabin dushi
- Telefon
- Tharëse flokësh 

Brenda kompleksit të Hotelit: 
-Restorant i Jashtëm dhe Restorant i Brendshëm 
-8 Bar
-Sallon Bukuri,Parukeri,Berber 
-Pishinë e Jashtme, Pishinë e Brendshme
-6 Ashensor Panoramik
-Amfiteater
-Parkim
-Internet kafe
-Disko
-Spa, Masazhe,Fitness,Banjo turke,Sauna,Boutique,aerobic,doktorsherbim lavanderie,
-Restorante A'la Cart (Sesonal Qeshor-Tetor)
-Dhome koferencash
-Plazh privat
-Sporte uji ,Bilardo, Park lojrash, motora uji dhe kanoe,Banane,Tenis
-Jakuzi

Sherbime me pagese:
-Dhome lojrash
-Banana
-Jet ski, Motora uji
-Kanoe
-Spa,masazh,
-Surf
-Disko
-Internet kafe,sherbime lavanderie 
-Bilardo
 


 

Më Shume Detaje: Koncepti "Ultra All Inclusive" perfshin:
-Cadra djelli dhe shezlonė per pishinė dhe plazh
-Peshqir Plazhi
-Kasafortė nė dhome
-Internet nė lobi
-Banjo turke & Sauna
-Fitness
-Parkim
-Tennis tavoline
-Aerobic,Water gymnastics, kanoe
-Disko
-Volejboll
-Show profesionale
-Programe Argėtimi
-Konkurse
-Turnamente
-Music Live
-Kėndė lojrash
-Mini club

Pėr fėmijė:
-Mini club
-Pishina
-Aqua Park
-Kėnd Lojrash

Adalya Elite Resort 5* - Lara Kundu

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė