Nga Data: Deri datė: Dhomė

Vikingen Infinity 5* - Alanya

Alanya

Alanya

I ndodhur buzë detit, Vikingen Infinity Resort&Spa ka 650 metra plazh privat me çadra dhe shezllone. Resorti ofron pishinë të jashtme,pishinë për fëmijë,7 rrëshqitëse uji dhe shërbime spa.
Të pajisura me dysheme laminat Feat,dhomat e Vikingen Infinity përfshijnë TV të sheshtë, ajër të kondicionuar dhe minibar. Çdo dhomë ka ballkon privat.Disa dhoma kanë spa dhe pamje nga deti.
Restoranti kryesor ofron mëngjes,drekë dhe darkë me bufe të hapur.Janë tre restoranate a la carte që shërbejnë kuzhinë turke,italiane Lindjes së Largët. Baret ofrojnë një varietet pijesh alkolike dhe joalkolike.Ka gjithashtu dhe verë.
Qendra e spa përfshin banjo turke,sauna,dhomë avulli dhe varietete masazhesh përfshirë Bali dhe Thai. Një qendër fitnesi  dhe një pishinë e brenshme e ngrohtë është gjithashtu disponibël.
Alanya është 20 nga resort. Antalya Airport është 105 km larg.

Më Shume Detaje:

Vikingen Infinity 5* - Alanya

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė