Nga Data: Deri datė: Dhomė

Onkel Resort Beldibi 5* - Kemer

Kemer

Kemer

Onkel Resort Beldibi 5 yje  i rinovuar ne vitin 2014 ka nje sipërfaqe prej 8000m2 dhe ka 138 dhoma në total.Resorti ndodhet  vetëm 13km lagrë qëndrës  Kemer, 32km largë qytetit të Antalyas dhe  45km nga aeroporti Antalyas.Resorti është i pozicjonuar direkte ne plazh.

 

Dhomat janë të pajisura me:
- LCD  Satellitë TV
- Mini Bar
- Ballkon
- Dush
- Kasafortë
- A/c 
- Tharëse Flokësh
- Telefonë


Brenda kompleksit të Hotelit:
- 4 Pishina (pishine te brendshme dhe te jashtme, pishina te brendhme dhe te jashtme        per femije)
- Plazh
- Cabana
- Beauty Center
- Spa
- Dyqane
- Fitness
- Animacion
- 3 Bar-e (lobi, pishina, Disco)
- 1 Restorant Kryesor
- 2 Restorante A la Carte (Italjane dhe Jordan)
- Aerobic, Dart
 

Më Shume Detaje: Koncepti "All Inclusive" perfshinė:
- Mėngjes, Mėngjes vonė,Snack, Bufe, Dreka, Darka, Snack Vonė
- Peshqira, shezllona dhe cadra
- Fitness
- Hamam, Sauna
- Disko
- Kėndė lojrash
- Minibar (rimbursohet cdo ditė me ujė dhe soda)
- Animacion, Show

Onkel Resort Beldibi 5* - Kemer

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė