Nga Data: Deri datė: Dhomė

Starlight Thalasso & Spa 5* - Side

Side

Side

Hoteli - 5 yje ndodhet në Bregdetin e Zonës e Manavgatit në Side, është ndërtuar në vitin 2008, shtrihet në një Sipërfaqe prej 160.000 m², ndodhet 80 km larg nga Aeroporti i Antalyas. Kompleksi i Hotelit disponon disa lloje dhomash (Dhoma standarte, Familjare, Dhoma për Paraplegjikët, Dhoma club superiore si dhe Suita të ndryshme).

Dhomat janë të pajisura me:
- Ajër të Kondicionuar
- TV satelitor
- Telefon
- Internet Wi-Fi
- Minibar (ujë dhe pije të lehta)
- Set Kafeje dhe Çaji
- Kasafortë
- Dush/Vaskë
- Tharëse Flokësh
- Ballkon

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restorant i jashtëm dhe i brendshëm, 7 Restorante A La Carte (Mediterran, Sushi, Rus, Meksikan, Italian, Francez dhe Indian) dhe Bufe për fëmijët
- Kafe turke, Bar në pishinë, Bar ne plazh, Lobi bar, Disko dhe Snack bar
- Pishinë e jashtme, Pishinë e brendshme, Pishinë për fëmijë, Akuapark dhe Plazh
- Fitness, Masazh, Sauna, Banjo Turke dhe Jakuzzi
- Mini-club, Mini-disko, Park lojrash për fëmijë dhe Babysitter
- Librari, Parukeri, Shopping Center, Gjimnastikë, Shërbim Mjekësor, etj.

Më Shume Detaje:

Koncepti " Ultra all Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjesin, Drekėn dhe Darkėn bufe
- Restoranti A La Carte Mediterran (1 herė nė javė - me rezervim)
- Pije alkolike dhe joalkolike tė vendit si dhe disa pije tė importit
- Ēaj, Kafe dhe Embėlsira pasditeve

Hotelo ofron gjithashtu:
- Animacion
- Mini-club
- Aerobi
- Gjimnastikė
- Sauna
- Banjo Turke
- Fitness Center
- Volejboll
- Basketboll
- Ēadrat, dyshekėt dhe shezlonge nė pishinė.
- Ēadrat, shezlongėt dhe peshqirėt nė plazh.Starlight Thalasso & Spa 5* - Side

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė