Nga Data: Deri datė: Dhomė

Sherwood Exclusive 5* - Kemer

Kemer

Kemer

Sherwood Club,  hotel me i ri me 5 yje hap dyert zyrtarish ne sezonin turistik te vitit 2014. Ajo ndodhet ne zonen e maleve Taurus dhe detit Mesdhe eshte 40 minuta larg aeroportik kryesor te Antalias dhe 10 minura nga qyteti i Kemer. 

Ne brendesi te dhomave:
-Ajer i kondicionuar (manual)
-Televizor LCD satelitor
-Kasaforte
-Mini Bar
-Tualet
-Tharse flokesh
-Dysheme me parket
-Ballkon
-Sherbim dhome 24 oresh

Ne brendesi te kompleksit:
-Restorantin kryesor, 4 restorante A La Carte (specialitet turk, asiatik , italian dhe ushqime deti)
-Fast Food
-Pasticeri
-Bare ne ambjente te ndryshme
-Disko
-Pishine
-Aquapark
-Sporte ujore
-Qender fitnesi
-Qender Estetike
-Salle bilardo
-Dyqane
-Animacione

Per femije: mosha 4-12 vjec
-Park lojrash 
-Salle televizori dhe kompjuteri
-Kercime, not dhe gjimnastike
-Aktivitete me kostume
-Mini Disko

Per adoleshentet nga mosha 13-17 vjec:
-Aktiviteti dhe eskursione te ndryshme gjate dites dhe pasdites 

Më Shume Detaje: Me shume detaje: Oferta Speciale:
-Paketa e Muajit te Mjaltit me sherbime dhome ne diten e pare dhe dekorime te shumta. Darke Romantike dhe 10% ulje per sherbimin SPA.
-Paketa e Restorantin A La Carte me sherbimet e shumta te specialitetit vendas.

Sherwood Exclusive 5* - Kemer

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė