Nga Data: Deri datė: Dhomė

Heaven Beach 5* - Side (+16)

Side

Side

Heaven Beach Resort - 5 yje ndodhet në zonën e Sides, 65 km nga Aeroporti i Antalias dhe 10 km larg nga qyteti historik i Manavgatit. Hoteli disponon 163 dhoma Dhoma Standarte (28 m2), 73 Dhoma Familjare, etj. Hoteli hap dyert e tij për pushuesit në Maj 2014. 

Në të gjitha dhomat e hotelit do të gjeni:
-
Ajër të kondicionuar
- Telefon
- Ballkon
- Minibar (ujë, pije freskuese dhe birrë)
- Kasafortë
- TV LCD satelitor 
- Kanale Muzikor 

Në brendësi të kompleksit do të gjeni:
-
Restoranti Kryesor Bufe dhe 3 Restorante A La Carte (Ottoman, Mesdhetar dhe Aziatik)
- Bar-e në ambjente të ndryshme
- Disko Club
- Pishinë e jashtme dhe e brenshme për të rritur dhe vogëlusha, Aquapark  
- Spa, Banjo Turke dhe Sauna
- Volejboll në Plazh
- Tenis
- Ping Pong
- Biliardo, Bowling, Qendër bukurie, etj.

Më Shume Detaje: Nė paketėn "Ultra All Inclusive" pėrfshihen:
- Mengjesi, Mengjesi i vonuar, Dreka, Kafja e Mbasdites, Kek, Darka, Darka e vone dhe Akullorja gjatė njė orari tė caktuar nė pishinė
- 1 herė pėr qėndrim ne Restorant A La Carte me Rezervim
- Pijet jo-alkolike dhe alkolike vendase dhe disa tė importuara
- Vetėm pijet vėndase nė Disko
- WiFi

Heaven Beach 5* - Side (+16)

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė