Nga Data: Deri datė: Dhomė

Narcia Resort 5* - Side

Side

Side

Hotel Narcia Side - 5 yje, me vendodhje ne qytetin e Kumköy, ndodhet vetem 5 km nga qyteti historik i Side, 55 km nga aeroporti dhe 65 km nga qyteti i Antalyas. Vendodhja e ben te mundur te besh pazar ne vendet perreth Hotelit, ku gjithashtu mund te gjeni plot Restorante, bare, dhe disko.

Narcia permban 293 dhoma ne total, nder te cilat mund te gjeni dhoma standarte per 2 te rritur dhe 2 vogelusha/ 3 te rritur dhe 1 vogelush, dhoma familiare me nje maximur prej 6 personash (te kombinuar te rritur dhe te vegjel), dhe dhomat "club" per 2 te rritur dhe 2 te vegjel/ 3 te rritur dhe 1 vogelush.

Dhomat perfshijne nje TV LCD me kanale satelitore, minibar dhe nje pamje nga ballkoni.

Pushuesit mundet te gezojne sherbimet e nje banjo turke, sauna apo dhome masazhi.

Te Narcia do te gjeni dhe nje Restaurant A La Carte me specialitete kulinare te kuzhines Ottomane .

Hoteli ofron gjithashtu:
-Aktivitete të ndrzshme
-Lojra në pishinë
-Pishinë e jashtme dhe e brëndshme
-Animacione ditore
-Disko
-Muzik live
-Aktivitete sportive gjate fundjavës
-Sallë fitnesi
-Qëndër estetike
-Sauna
-Qëndër estetike
-Banjo turke 

Më Shume Detaje: Koncepti Ultra All Inclusive:

Narcia Resort 5* - Side

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė