Nga Data: Deri datė: Dhomė

Crystal Sunset Luxury Resort 5* - Side

Side

Side

Crystal Sunset Luxury Resort me 5 yje hapet për herë të parë në 2013.I vendosur në breg të detit me ujë të kristaltë dhe 65 km larg aeroportit hoteli ofron ambjente me arkitekutrë unike. Hoteli ka një larmishmëri pishinash, 12 rrëshkitëse dhe një qëndër SPA.

Dhomat janë të pajisura me:
- Ajër të Kondicionuar
- TV satelitor
- Telefon
- Minibar
- Kasafortë
- Banjo me Dush/Vaskë
- Tharëse Flokësh
- Ballkon ose Tarracë

Brenda Kompleksit të Hotelit:
- Open Bufet në Restorantin Kryesor dhe 7 Restorante A'La Carte
- 8 Bar-e dhe Disko
- Pishinë të brendshme, Pishinë të jashtme, Pishinë për fëmijë dhe Park Ujor 
- Kënd Lojërash
- Dhomë Koferencash
- Qëndër fitnesi, Aerobi, Yoga, Sauna, 
Banjo Turke dhe Masazh
- Shërbim Lavanterie/Mjekësor 
- Parukeri, Dyqane të ndryshme, Animacione, Bilardo, etj.

Më Shume Detaje: Koncepti “Ultra All Inclusive“ pėrfshin:
- Mėngjesi, Dreka dhe Darka bufe.
- Tė gjitha pijet e vendit alkoolike dhe jo alkoolike
- Restorant A La Carte (3 herė nė javė – me rezervim)
- Buffet pėr fėmijė
- Animacione
- Miniclub pėr fėmijė
- Volejboll ne plazh
- Basketboll
- Aerobi
- Sauna
- Banjo Turke
- Fitness Center
- Disko
- Dushe nė plazh
- Cadrat dhe shezlongė nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė plazhi dhe peshqirėt e plazhitCrystal Sunset Luxury Resort 5* - Side

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė