Nga Data: Deri datė: Dhomė

Delphin Imperial 5* - Lara Kundu

Lara - Kundu

Lara - Kundu

Hoteli -5 yje është inaguruar në vitin 2012, shtrihet në një Sipërfaqe prej 54.000m2, ndodhet 20 km larg nga Aeroporti i Antalyas dhe vetëm 15 km larg nga Qendra e Qytetit të Antalyas. Hoteli përbëhet nga një Ndërtesë 9-katëshe dhe disponon 650 Dhoma në Total:459 Dhoma Superiore, 38 Dhoma Familjare, 14 Junior Suite, etj. Dhomat janë të pajisura me:

  • -Ajër i Kondicionuar
  • -Kasafortë
  • -TV
  • -Telefon
  • -Minibar (Pije të lehta, Birrë, Çokollata dhe Fruta të thata)
  • -Dush dhe Tharëse Flokësh
  • -Shërbim Dhome në 24 orë
  • -Shportë me Fruta ditën e mbërritjes në Hotel
  • -Shërbim pastrimi,
  • -Ballkon

 

Brenda Kompleksit të Hotelit: Restorant kryesor, 8 Restorante a la carte (Turk, Peshku, Italian, Internacional, Grek, Francez, Lindja e largët, Gatime Zgare), 4 Bar-e, 3 Pishina të hapura, 1 Pishinë e mbyllur, 4 Rrëshkitëse, Pishinë për Fëmijë, 1 Rrëshkitëse për Fëmijë, Miniclub, Aquapark, Minidisko, Kënd Lojërash, Kinema, Sallë Koferencash, Dyqane të ndryshme, Internet Kafe, Shopping Center, Berber, Shërbime Lavanderie. Aktivitete të ndryshme: Animacione, Musik live, Aerobi, Gjimnastikë, Tenis, Bowling, Ping Pong, Vollejboll, Sporte Ujore, Darts, Banjo turke, Sauna, Masazhe(me pagesë), Jacuzzi, etj.

Më Shume Detaje:

Koncepti "Ultra All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjesin, Drekėn dhe Darkėn bufe
- Pije alkolike dhe joalkolike tė vendit dhe disa pije tė importit
- Restorant a la carte (1 herė gjatė qėndrimit – me rezervim)
- Kafe, Ēaj dhe Embėlsira pasditeve
- Animacione
- Musik live
- Gjimnastikė
- Aerobi
- Ping Pong
- Darts
- Vollejboll
- Ēadrat, dyshekėt dhe shezlongėt nė plazh dhe nė pishinė.

Delphin Imperial 5* - Lara Kundu

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė