Nga Data: Deri datė: Dhomė

Bayar Garden Holiday Village HV1 - Alanya

Alanya

Alanya

Bayar Garden Holiday Village HV1 ndodhet ne rrethin e Konakli ne zonen e Alanyas.
110 Km larg aeroportit te Antalyas, 15 km larg qendres se Antalyas.
Hoteli eshte i vendosur ne nje siperfaqe rreth 36,000 m2 me gjelberim, perbehet nga blloqe jo te larta dhe ofron nje qendrim paqesor.

Hoteli ofron sherbimin "All Inclusive" me nje restorant kryesor te madh dhe te gjere, zone te hapur ose zone te brendshme ku ofrohet nje ngrenie e rehatshme dhe e qete.
Baret ofrojne nje sherbim te pakufizuar alkolin dhe jo- alkolik dhe hapen ne oren 10:00 te mengjesit dhe mbyllen ne 23:00 te mbremjes.
Hoteli ka 1 pishine te madhe noti, 1 pishine te madhe ujore parku dhe 2 pishina te medha per femije.

Hoteli ndodhet buze detit dhe shkon direkt ne plazh i cili ka nje gjatesi prej 250 metra dhe eshte ranor.

 

 

Më Shume Detaje:
All Inclusive:

- cadrat dhe shezllonet e diellit jane pa pagese
- perfshihen 3 vaktet dhe pije
- lojra argetuese gjate dites, volejboll ne plazh, ping pong,aquapark, miniclub, shfaqje gjate nates ne amfiteater
- spa dhe hammam dhe sauna ne hotel jane te hapura per tu perdorur gjate gjithe dites
- masazhet jane me pagese ekstra
- disko ne hotel eshte e hapur ne dite te caktuara te javes
- wifi falas ne lobi

Bayar Garden Holiday Village HV1 - Alanya

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė