Nga Data: Deri datė: Dhomė

Sherwood Suites 5* - Lara Kundu

Lara - Kundu

Lara - Kundu

Hoteli hap dyret ne vitin 2019 ndodhet ne zonen e Lares dhe 23 min larg aeroportit te Antalyas.Hoteli ka gjithesej 210 dhoma.Ne resort ndodhen 3 restorante (Main restaurant,A'la carte Turk,A'la carte Italian) gjithashtu ndodhet nje pasticeri, dy snack bar,lobi bar,beach bar.Ne resort gjinden akuaparqe nga me te ndryshmet per femije dhe te rritur, 4 pishina(pishina akuaparqeve,pishina e brenshme,pishina per femije, pishina e jashtme).Gjate dites organizohen lojra te ndryshme si dhe aerobi per fmije dhe te rritur ne pishine.Sauna,Banjo Turke,pishina e brendshme eshte pa pagese, ndersa Masazhet jane me pagese.


Më Shume Detaje: Ultra All Inclusive perfshin:
-Perfshihen 3 vaktet ne restorantin kryesor dhe serviren ne stil Bufe
-Internet Wifi pa pagese ne lobi dhe ne ambjentet publike
-Shezllon dhe peshqira pa pagese
-Pije jo alkolike dhe alkolike lokale dhe disa te importuara (jo te gjitha)
-Mini club (04-12)
-Sauna,Banjo turke,palester,pishine e brendshme pa pagese
-Masazhe,parukeri,dyqane te ndryshme veshjesh dhe supermarkete me pagese
-Sporte ne det me pagese
-Aerobi,lojra ne pishine,gjimnastike dhe volejboll ne plazh pa pagese
-Babysitter,Doktor me pagese

Sherwood Suites 5* - Lara Kundu

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė