Nga Data: Deri datė: Dhomė

Kempinski Hotel The Dome 5* - Belek

Belek

Belek

Hoteli me 5 yje eshtë ndertuar në vitin 2005 dhe ka nje sipërfaqje prej 70.000 m².Ky kompleks ka ne total 175 dhoma ne ndertesen qendrore nga te cilat 56 jane dhoma ku nuk lejohet duhani dhe 2 jane dhoma per paraplegjike si dhe 18 vila. Dhomat janë të pajisura me :

  • -Ajër të kondicionuar
  • -Kasafortë
  • -Dush
  • -Tv
  • -Minibar
  • -Ballkon
  • -Tharese Flokësh
 

Brenda kompleksit të hotelit : ndodhen 2 restorante  A’la carte , restoranti kryesor , bare te ndryshme , Pishine e hapur , rreshkitese ,pishinë për fëmijë ,mini klub për fëmijë, sale lojerash, pishine te brendeshme Loby bar , Snack Bar-e ne ambjente te ndryshme te hotelit, Spa , Banjo turke , Salle konferencash  Futboll, tenis , volejboll, gjimnastik ne uje, Salle lojërash , Mini golf ,Sauna ,Salle fitness  , Ambjente pushimi , Parukeri (me pagese) ,Manikyr- pedikyr (me pagese), Masazhe (me pagese).Ambiente me muzik live , Kercime ne plazh apo ne zonat e pishinave , Joga , Aerobi

Më Shume Detaje:

Koncepti “All Inclusive” pėrfshin:Kempinski Hotel The Dome 5* - Belek

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė