Nga Data: Deri datė: Dhomė

Wind of Lara 5* - Lara Kundu

Lara - Kundu

Lara - Kundu

Wind of Lara Hotel & Spa- 5 yje i hapur në Prill 2016 ka një sipërfaqe prej 24.000m2 .Hoteli ka 276 dhoma në total nga të cila 240 jane standarte të gjitha me ballkon. Dhomat janë të arreduara në mënyre moderne dhe luxoze. Qëndra Antalyas është 19km  lagrë dhe Aeroporti 12km.   

Dhomat janë të pajisura me:
- LCD TV
- Minibar (rimbursohet cdo dit me uje)
- Ajër i kondicionuar
- Kasafortë
- Ballkon
- Kabinë dushi
- Telefon (me pagesë)
- Tharëse flokësh
- Internet në dhomë (me pagesë)
- Set caj
*Dhomat pastrohen përditë

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restorant i Jashtëm dhe Restorant i Brendshëm
- Restorante A’la cart ( Turk, Peshku, Italiane)
- 6 Bar-e (Lobi Bar ,Beach bar, Grill bar, pishina bar, Vitamin bar, Disco bar
- Pishinë kryesore , pishine e brendhshme, pishine  për fëmijë, Plazh, reshkitese
- Fitness,Banjo Turke, Sauna  Mini Futboll dhe Qendër SPA
- Disko
- Miniclub  
- Volleyball në Plazh, Water Ball, Water Gymnastics, Ping Pong, Fushë Tenisi etj.
- Fushë Basketbolli, Bilardo, Park lojrash per femije
- Dyqane 
- Sallon Bukurie 
- Parukeri, Park Lojrash, Shkëmbim Valute, Internet në Loby, Shërbim Lavanterie (me pagesë) - -- Shërbim Mjekësor


Shërbimet me Pagesë :
- Pije të importuara (ne orare te percaktuara)
- Lengje te fresketa
- Kasafortë
- Fax,Telefonë
- Dhoma Lojrave
- Cadra Djelli edhe shezllona
- Doktori,
- Pijet në Disko
- Sherbimi dhome
- Spa  
-
Shërbim Lavanterie

Më Shume Detaje: Koncepti " All Inclusive " pėrfshin:
- Mėngjesi, dreka dhe darka, darka vone bufe nė Restorantin Kryesor
- Restorante A’la cart (nje here me rezervim)
- Minibar (rimbursohet cdo ditė)
- Tė gjitha pijet alkolike dhe jo alkolike (deri nė 24.00)
- Vera te seleksionuara ne tavoline qendrore
- Pije ne bar ( ne lobi , lulishte, pishine dhe Disco)
- Fitness
- Banjo Turke
- Tenis, Boccia
- Internet
- Sauna, Hammam Banjo Turke
- Rrėshkitėse

Per femije:
- Kids club (03-12)
- Park Lojrash
- Pishina

Wind of Lara 5* - Lara Kundu

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė