Nga Data: Deri datė: Dhomė

Sherwood Greenwood Resort 4* - Kemer

Kemer

Kemer

Hoteli me kater yje Sherwood Greenwood eshte ndertuar ne nje zone me pyjore tek malet Taurus prane detit te mrekullueshem Mesdhe. Hoteli disponon gjithsej 267 dhoma qe mundesojne nje komoditet te vecante. Nje shetitje pergjate plazhit do te mundesonte magjine e vertete te detit Mesdhe. 

Ne dhoma do te gjeni:
-Ajer te kondicionuar(manual)
-TV Satelitor
-Kasaforte (pagese ektra)
-Telefon me linje direkte
-Mini bar
-Dysheme te shtruar me parket
-Tualet
-Tharse flokesh
-Ballkon

Hoteli ofron gjithashtu:
-Restoranti Kryesor
-Restorant A la carte (specialitet italian)
-Bare ne ambjente te ndryshme
-Salle bilardo
-Fast Food
- Disko
-Dyqane
-Fushe tenisi
-Qendra estetike
-Sherbim masazhi (ekstra) 

 

Më Shume Detaje: Hoteli mundeson edhe evente te vecanti si raste martesah, paketa e muajti te mjaltit dhe takime te ndryshme konferencash dhe biznesi


Sherwood Greenwood Resort 4* - Kemer

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė