Nga Data: Deri datė: Dhomė

Grand Park 5* - Kemer

Kemer

Kemer

Hoteli eshtë ndertuar në vitin 2004 dhe ka nje sipërfaqje prej 13.000 m². Ky hotel perbehet nga nje ndertese 4 kateshe dhe ka 285 dhoma në total nga të cilat 266 janë dhoma standarte, 12 dhoma familjare, 4 suita dhe 3 dhoma për paraplegjikët. 50% e dhomave jane me pamje nga deti. 

Në të gjitha dhomat do të gjeni:
- Ajër të kondicionuar 
- Kasafortë
- Ballkon

Brenda në hotel do të gjeni:
- Pishinë në ambjent të brendshëm dhe të jashtëm
- Restorant A La Carte
- Plazh privat
- Banjo Turke, Sauna, Spa dhe masazh
- Ping pong, biliardo, lojra ujore dhe zhytje nen ujë
- Shërbim lavanterie
- Kend lojrash
- Dyqan suvenirësh 

Më Shume Detaje: Koncepti “All Inclusive” pėrfshin:
- Mėngjesi, dreka dhe darka bufe, ēaj dhe kafe.
- Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike.
- Animacion, volejboll nė plazh, biciklete uji, mini–club, aerobi, ping pong, loje me shigjeta, mini golf, sporte uji, disko.
- Banjo Turke, Sauna, fitness center.
- Ēadra, dyshek, peshqire, shezlong.
Hoteli gjendet 45 km larg nga aeroporti , 10 km larg nga Kemeri si dhe 0 m larg plazhit.


Grand Park 5* - Kemer

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė