Nga Data: Deri datė: Dhomė

Sea Shell Resort 5* - Side

Side

Side

Hoteli i ri me 5 yje i cili hap dyert e tij për pushuesit në Qershor të 2013-t ndodhet në Evrenseki, një nga fshatrat turistike te qytetit të Side, buzë detit vetëm 8 km larg nga qëndra e qytetit të Side-s, 10 km larg nga qyteti i Manavgat dhe 55km larg nga aeroporti i Antalyas. Hoteli disponon 283 dhoma në total të cilat ndahen në 241 dhoma standarte, 24 dhoma familiare dhe 18 deluxe.

Ato janë të pajisura me:
-  
Ajër të kondicionuar
- TV(LED) me kanale satelitore dhe muzikë
- Mini bar
- Dysheme me laminat
- Ballkon
- Linje direkte telefoni
- Lidhje ne internet
- Dush
- Tharëse flokësh

Në ambjentet e hotelit do të gjeni:
- Restorantin kryesor me tarracë dhe 3 Restorante A La Carte (Turk, Italian dhe Peshku)
- Bar në Pishinë, Bar në Holl, Bar në Plazh, Snack Bar dhe Bar në Disko
- 5 Pishina (Pishinë e jashtme, pishinë e brëndshme, pishinë fëmijësh e jashtme dhe e brëndshme dhe aquapark)
- Sallë Konferencash
 

Më Shume Detaje: Koncepti "All Inclusive" pėrfshin:
- Mengjes, mengjes i vonuar, drekė, snack nė plazh, pushimi i kafesė dhe i cajit, darka, darka pėr kalamajtė, aperitivi i natės
- Vetem njė herė ngrėnie pėr tėre periudhen e qėndrimit me rezervim nė njė nga Restorantet A La Carte tė hotelit
- Minibar nė dhomė me dy shishe ujė me gaz, dy pa gaz dhe 2 shishe me lengje frutash nga 0.2lt vėllim.
- Cadra, shezlongje dhe peshqirė nė pishinė dhe plazh
- Streēing 2 herė nė javė
- Dart
- Volley nė Plazh
- Power Yoga (2 herė nė javė)
- Step/Zumba (2 herė nė javė)
- Water Polo
- Gjimnastike nė pishinė
- Qėndėr fitnesi
- WIFI nė Holl dhe nė dhomė
- Banjo turke
- AutoparkSea Shell Resort 5* - Side

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė