Nga Data: Deri datė: Dhomė

Raymar 5* - Alanya

Alanya

Alanya

Hoteli me 5 yje, ndodhet ne rrethin e Alara, 90 km nga aeroporti i Antalyas dhe 36 km nga qyteti i Alanyas. Numri total i dhomave në hotel është 266 dhoma në një ndërtesë me 6 kate. Dhoma standarde janë 208 (24m²), dhoma standarde superiore janë 30 (35m²). Dhoma familjare janë 18 (37m²), dhoma suita 4 (50m²) dhe Tower Suita 6, /suita në kullë/ (45m²).

Dhomat përfshijnë:
- Ballkon
- Vaskë
- Minibar (rimbushet një herë në ditë me lëngje dhe ujë)
- Tharëse flokësh
- Klima qëndror
- Linjë telefoni direkte
- Arkë
- TV Satelitor

Në ambjentet e hotelit do të gjëni:
Restorant kryesor bufe të hapur, Restorant A La Carte, kuzhinë turke, restorant peshku, kuzhine meksikane
- Bare përgjatë kompleksit hotelier
- Disko Club 
- Mjeku, berberane, pastrim rrobash, qëndër tregtare, makina me qira, Wi-Fi (në lobby është pa pagesë) dhe lojërat kompjuterike janë pa pagesa shtesë
- Plazh privat me rërë dhe guralecë, shtretërit, peshqirët dhe cadrat janë pa pagesë
- Pishinë e brëndshme dhe e jashtme, pishinë për fëmijë, rrëshkitëse uji, basketboll, vollejboll, Jacuzzi, terren tenisi etj
- Paisjet per tenis, orët për tenis, qëndra Spa, bilardo, sportet ujore dhe shkolla për zhytje jane pa pagesë
- Programe argetuese, gara te ndryshme gjatë dites, program show në mbrëmje, mini klub për fëmijë

 

Më Shume Detaje: Koncepti "Ultra all Inclusive" pėrfshin:
- Bufe e hapur pėr mėngjes, mėngjes i vonshėm, dreka, ushqimi i lehtė pasdite, ėmbėlsira, kafe, bufe e hapur nė mbrėmje
- Tė gjitha pijet alkolike dhe joalkolike vendase dhe tė importuara, minibari mbushet cdo ditė me ujė dhe lėngje
- A La Carte Restorantet me rezervim paraprak dhe shfrytezohet pa pagesė njė herė gjatė qėndrimit
- Bufe dietike dhe bufe pėr femijė nė restorantin kryesor
Nuk janė te perfshira nė paketėn "Ultra all Inclusive":
- Pijet alkolike luksoze tė importuara tė importuara, lėngu i freskėt i pemėve, verėrat speciale, shėrbimi nė dhomė, A La Carte Restorante nuk lejohen pėr fėmijėt nėn moshėn 7 vjecare.


Raymar 5* - Alanya

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė