Nga Data: Deri datė: Dhomė

Primasol Telatiye Resort 5* - Alanya

Alanya

Alanya

 

PrimaSol Telatiye Resort - 5 yje, ndodhet 14 km larg qytetit të Alanyas, 800 metra larg qendrës së qytetit të Konaklit, vetëm disa minuta në këmbë (150 m) larg plazhit privat të vetë Resortit, si dhe 120 km larg aeroportit të Antalyas duke i dhënë këtij hoteli një pozicion gjeografik të përshtatshëm për pushimet tuaja.

Hoteli përfshin 176 dhoma, ndër të cilat 155 janë dhoma për tre vetë, 16 janë dhomat për 4 persona dhe 5 janë dhomat "suitë" të hotelit. 

Dhomat janë të pajisura me:

- Minibar
- Ajër të kondicionuar
- TV
- Kasafortë
- Dush
- Tharëse Flokësh
- Ballkon

 Brenda kompleksit të Hotelit: 

- Restoranti kryesor dhe 2 Restorante A la Carte (Turk dhe Mediterrean) 
- 2 Pishina të jashtme
- Loby Bar, Bar në pishinë, Bar në plazh, Snack Bar
- Prima-club për fëmijë 
- Pishinë e brendshme
- Spa me sauna, hammam, banjë me avull
- Sporte (volejboll, tenis, etj.)
- Wi-Fi me pagesë (1 euro/dita)
- Dyqane për shopping
- Shërbim mjekësor

Më Shume Detaje: Koncepti “All Inclusive“ pėrfshin:
-Buffet: mėngjes, drekė, darkė
-Snack-e
-Pije vendi (10:00-24:00)
-Kek dhe kafe mbasdite
-1 darkė te ndonjėra nga restorantet a la carte (me rezervim)
-Minibari (ujė)
Primasol Telatiye Resort 5* - Alanya

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė