Nga Data: Deri datė: Person

Kassandra Bay 2*S

Halkidiki

Halkidiki

Rrethuar nga gjelbërimi me pisha , Kassandra Bay Hotel ndodhet 500 metra larg nga qendra e fshatit Kryopigi dhe 500 metra nga plazhi. Dhomat e Kassandra Bay janë të mobiluar me shije dhe të ofrojnë pamje nga deti ose nga mali, hoteli  ka  pishinë të jashtme. Pushuesit mund të shijojnë  pije freskuese dhe snacks në pool-bar  të hotelit. Restoranti shërben ushqimet tradicionale greke në stil buffe dhe te servirura. Kassandra Bay Hotel  është 5 km larg nga fshati i njohur për  aktivitete argëtuese  i  Kallithea dhe  8 km nga Afytos.

Hoteli  ofron : 

Baby Cot - me kërkesë

Ballkon

Frigorifer

Tharëse flokësh - me kërkesë

Safe deposit box

Dush 

Telefon

TV

Ajër të kondicionuar 

Internet (WFI)

Librari

Parkim

Restorant

 

 

 Largësia nga Plazhi: 500 m

 Largësia nga Aeroporti: 85 km

 Largësia nga fshati / qyteti më i afërt: rreth 5 km nga Kallithea

 Pastrimi: çdo ditë

 Ndryshimi i çarçafëve : çdo 3 ditë

 Ndryshimi i peshqve:  çdo 2 ditë

 Përshkrimi i plazhit:  publike, plazhi me rërë

 Stacioni i autobusit: 800 m

 ATM: në fshat

 

-Free shuttle bus për në plazh

-Free çadrat dhe  karriget e plazhit   

-Free çadrat dhe  shazllonet në  pishinë

 

 
Më Shume Detaje: Koncepti All Inclusive Light pėrfshin:
-Mėngjes 08:00-10:10 (3 lloje tė buke, llokume tė ndryshme ,mjalte, nutella, gjalp,3 lloje drithrash, margarine,fruta, proshuta, djath, veze,domate,lengje frutash, qumėsht, kafe, caj , me dite te alternuara ketė : tortė , pashtė greke, krosane, omletė me salcice )
-Drekė 13:00-14:30 ( 3 lloje sallatėra tė ndryshme, 2 salca pėr sallatė dhe fruta sezonale, pjatė kryesore, pjatė dytesore, gatim vegjetarianė, )
-Darkė (Sallatė tė ndryshme buffet , salcė dhe fruta sezonale ose ėmbėlsirė,pjatė kryesore, pjatė dytesore, gatim vegjetarianė)
-Pijet 12:00-22:00 (Kafe, caj, pije freskuese, birrė, verė e kuqe ose e bardhė ouzo)
Kassandra Bay 2*S

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Person