Nga Data: Deri datė: Dhomė

Club Felicia Village 5* - Side

Side

Side

Club Hotel Felicia Village eshtë hapur ne vitin 2003 dhe që atëherë mysafirët tanë janë të kënaqur me cilësine e lartë dhe për zonën e bukur.

Në vitin 2004 TUI HOLLY agjensia më e madhe e udhëtimeve në botë e cilesoi hotelin tone si një nga 100 hotelet më të mira në botë. Për herë të fundit eshte marrë cmimi TUI TOP per Cilesine si një nga 250 hotelet më të mira në botë në vitin 2015, 2016 dhe 2017 dhe nga TripAdvisor Certifikata e Ekselencës.

Ofrojme kuzhinë ekskluzive, argëtim, diell dhe det. Club Felicia Village ka 3 lloje të ndryshme dhomash për të përmbushur preferencat e ndryshme. Ka gjithsej 240 dhoma; 120 dhoma standarde (2 dhoma per personat me aftesi te kufizuara), 60 dhoma junior familjare dhe 60 dhoma senior familjare. Të gjitha dhomat janë me dizajn modern me një rehati unike.

Gjatë qendrimit tuaj do te shijoni pjata nga kuzhinat me te famshme boterore, dhe shumë lloje të pijeve në restorante dhe bare. Ju mund të zgjidhni mes restorantit kryesor me bufe te hapur, 3 restorante A'la Carte (Italian-Fish-Grill) dhe gjithashtu ushqimet tona te shpejta gjatë gjithë ditës, te cilat jane kuzhina italiane, turke dhe mesdhetare.

Ka një pishinë kryesore e nadre ne pishine per të rritur, per femije  fëmijë (50 m2) dhe foshnje (10 m2). Dyshekë dhe cadra në plazh dhe rreth pishinës. Plazhi me rërë dhe zhavor ka nje gjatesi prej 300 - 500 m.

Gjatë pushimeve tuaja ju mund argetoheni dhe beni sport dhe të relaksoheni ne qendren tone SPA.

Argëtim

Animacion në pishinë

Animacion në amfiteater

Muzikë LIVE

Bilardo

Tavëll

Nëse doni të jeni ne  formë gjatë qëndrimit tuaj në Felicia Village, ne mund të ofrojmë kombinime të sporteve të ndryshme.

Palestër

Fusha tenisi

Pingpong

Gjimnastikë e ujit

Volejboll plazhi

Më Shume Detaje: Koncepti "Ultra All Inclusive" pėrfshin:

- Mėngjesi, Drekėn dhe Darkėn bufe nė Restorantin kryesor.
- Restorant a la carte (1 herė gjatė qėndrimit -me rezervim)
- Pije aklokike dhe joalkolike tė vendit
- Ēaj, Kafe dhe Embėlsira pasditeve

Hoteli ofron:
- Animacione
- Musik live
- Gjimnastikė
- Sauna
- Banjo turke
- Vollejboll
- Ping Pong
- Darts
- Ēadrat, dyshekėt dhe shezlongėt nė pishinė.
- Ēadrat, dyshekėt dhe shezlongėt dhe peshqirėt nė plazh.

Hoteli ndodhet 85 km larg nga Aeroporti dhe 19 km larg nga Qyeti antik i Side-s.Club Felicia Village 5* - Side

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė