Nga Data: Deri datė: Dhomė

Hedef Beach Resort & SPA 5* - Alanya

Alanya

Alanya

Hoteli - 5 yje është inaguruar në vitin 2012, shtrihet në një Sipërfaqe prej 25.000m2 dhe ndodhet 100km larg nga Aeropori i Antalyas, 10 km larg nga Qyteti i Alanyas, në Bregdetin e Fshatit Konakli. Hoteli përbëhet nga një Ndërtesë 5 - katëshe dhe disponon 540 Dhoma standarte dhe 10 Dhoma Familjare.

Dhomat janë të pajisura me:
- TV LED satelitor
- Telefon
- Minibar
- Kasafortë
- Ajër të Kondicionuar
- Dush/Vaskë
- Tharëse Flokësh
- Wi-Fi në dhomë dhe hapësirat publike
- Shërbim në Dhomë
- Shërbim pastrimi të përditshëm
- Ballkon

Brenda Kompleksit të Hotelit:
- 1 Restorant kryesor, 3 Restorante A La Carte dhe Kënd për Fëmijët në Restorant
- 5 Bar-e
- Pishinë e hapur, Pishinë e mbyllur, Pishinë për Fëmijë dhe 3 Rrëshkitëse
- Disko  
- Kënd lojërash dhe Miniclub
- Dhomë Koferencash
- Internet Kafe
- Dyqane të ndyshme
- Berber
- Shërbim Lavanderie
- Animacione, Spa center, Banjo Turke, Sauna, Masazhe, Jacuzzi, Sporte Ujore, Aerobi, Gjimnastikë, Tenis, Ping Pong, Vollejboll, Basketboll, Darts, etj.

Më Shume Detaje: Koncepti “Ultra All Inclusive” pėrfshin:
- Mėngjesin, Drekėn dhe Darkėn nė Restoratin kryesor
- Restorante A La Carte (1 herė gjatė javės me rezervim)
- Pije alkolike dhe joalkolike vendase dhe disa pije tė importit
- Ēaj, Kafe dhe Embėlsira pasditeve.

Hoteli ofron gjithashtu:
- Animacion
- Aerobi
- Gjimnastikė
- Sauna
- Banjo Turke
- Jacuzzi
- Ping Pong
- Volejboll
- Basketboll
- Vollejboll
- Darts
- Ēadrat dhe shezlongė nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė nė plazh
- Peshqirė nė plazh dhe pishinė

Hoteli ndodhet 100km larg nga Aeropori i Antalyas dhe 10 km larg nga Qyteti i Alanyas.Hedef Beach Resort & SPA 5* - Alanya

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė