Nga Data: Deri datė: Dhomė

Kroēiere nė Ishujt Grekė dhe Kusadasi, 6 Ditė €459

3. Greqi

3. Greqi

Dita e Parë, E Diel: Nisja nga Tirana në oren 16.00 dhe udhëtimi me autobus për në Athinë. Pushime të shkurtra gjatë rrugës.

Dita e Dytë, E Hënë: Imbarkimi në Kroçieren Celestyal Olympia. Nisja në orën 11.30. Drekë në Kroçiere. Zbritja në Ishullin e Mykonos në orën 18.00.
- Shëtitje Opsionale në Mykonos. Qëndrimi në Ishull deri në 23.00. Darka në Kroçiere.

Dita e Tretë: Mëngjesi në Kroçiere. Zbritja në Kusadasi të Turqisë në orën 07.30. Ekskursion dhe Vizitë në Efes. Drekë në Kroçiere. Nisja në orën 13.00.
Zbritja në Ishullin e Patmos në orën 17.45.
- Shëtitje e perfshire në Manastir. Nisja në orën 21.30. Darka në Kroçiere.

Dita e Katërt, E Mërkurë: Mëngjesi në Kroçiere. Zbritja në Rhodos në orën 07.00. Shëtitje  e perfshire në Monumentet Kryesore të Qytetit. Drekë në Kroçiere. Nisja në orën 18.00. Darka në Kroçiere.

Dita e Pestë, E Enjte: Mëngjesi në Kroçiere. Zbritja në Heraklion, Kretë në orën 07.00.
- Shëtitje Opsionale ne Monumentet Kryesore të Qytetit. Nisja në orën 12.00. Drekë në Kroçiere. Zbritja në Santorini në orën 16.30.
- Shëtitje Opsionale në fshatin Oia. Nisja në orën 21.30. Darka në Kroçiere.

Dita e Gjashtë, E Premte: Mëngjesi në Kroçiere. Zbritja në Port në orën 07.00. Nisja për në Shqipëri. Gjatë rrugës ndalesa të shkurtra. Mbrritja në Shqipëri.

Nisje më 15, 29 Mars


Këtë itinerar mund ta rezervoni për INDIVIDE me Nisje çdo të Hënë në:
https://krociere.com/fillimi/rezultatet/DET/all/Celestyal_Cruises/1_5_nete?aid=204142&filter%5BdeparturePorts%5D%5B%5D=PQQ&sort=4

Me Shume Detaje: Ēmimi pėr person tė Rritur nė Kabinė Dyshe.
Nė pagesė pėrfshihen:
1. Udhėtimi vajtje-ardhje me autobus.
2. Akomodim nė Kroēieren Celestyal pėr 5 ditė Lundrim, 4 netė fjetje.
3. Mėgjeset, Drekat dhe Darkat nė Kroēiere.
4. Pije Akoolike dhe Jo Alkoolike pa limit.
5. Shfaqje, Karaoke, Hyrja nė Disko, Sauna dhe aktivitete tė ndryshme nė Kroēiere.
6. Ekskursion dhe Vizitė nė Efes gjatė zbritjes nė Kushadasi dhe Ekskursion dhe Vizitė nė Akropol tė Lindos dhe Kėshtjella e Knights nė Rhodos.
7. Autobus nga Porti nė Mykonos.
8. Taksat Portuale.
9. Bakshishet.
10. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
2. Hyrjet nė Monumentet dhe Muzeumet.
3. Nė zbritjet nė porte, transfertat me autobus ose teleferik nga Porti nė qytet atje ku ėshtė e nevojshme pas Zbritjes nga Kroēierja dhe Shėtitjet Opsionale nė Vendet e Zbritjes.

Shėnim:
Minimumi i Grupit pėr Transportin Vajtje ardhje nga Tirana ėshtė 15 persona.
Minimumi i Grupit pėr Shoqėrues Shqiptar ėshtė 20 persona.

Kroēiere nė Ishujt Grekė dhe Kusadasi, 6 Ditė €459

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Pranverė II
nga 29/03/2020 nė 03/04/2020
Tarifa »
Kabinė e Brendshme nė Kroēiere (Max: 4 Rritur)
€ 479.00

Kabinė e Jashtme nė Kroēiere (Max: 4 Rritur)
€ 579.00


Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė - Kabinė Dyshe

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė