Nga Data: Deri datė: Dhomė

Kroēiere nė tre Kontinente, 8 Ditė €799

3. Greqi

3. Greqi

Dita e Parë, E Shtunë: Nisja nga Tirana në oren 01.00 me autobus për në Athinë. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Imbarkimi në Kroçieren Celestyal Crystal, në Pireus, Athinë. Nisja në orën 21.00. Darkë në Kroçiere.

Dita e Dytë, E Diel: Mëngjesi dhe Dreka në Kroçiere. Të lirë. Darkë në Kroçiere.

Dita e Tretë, E Hënë: Mëngjesi në Kroçiere. Mbrritje në Aleksandria në Egjipt në orën 07.00.
- Ekskursion i përfshirë gjithë ditën në Kajro me autobus dhe guidë, me Drekë të përfshirë. Ekskursioni fillon në Aleksandri dhe mbaron ne Port Said.
Kush nuk deshiron te ndjekë ekskursionin, vazhdon udhëtimin për në Port Said. Nuk lejohen zbritje individuale ne Egjipt.
Kroçierja niset nga Aleksandria në orën 09.00. Mbrritje në orën 20.00 në Port Said. Darkë në Kroçiere. Nisja nga Port Said në orën 22.00.

Dita e Katërt, E Martë: Mëngjesi në Kroçiere. Zbritja në Ashdod, Tel Aviv në orën 08.00. Të lirë për Shëtitje në Tel Aviv, Jerusalem etj. Drekë dhe Darkë në Kroçiere. Nisja në orën 22.00.

Dita e Pestë, Mërkurë: Mëngjesi në Kroçiere. Zbritja në Limassol në orën 11.00. Të lirë për Shëtitje në Limassol. Drekë dhe Darkë në Kroçiere. Nisja në orën 18.00.

Dita e Gjashtë, E Enjte: Mëngjesi në Kroçiere. Zbritja në Rhodos, në orën 12.00.
- Ekskursion i përfshirë në Rhodos me autobus dhe guidë.
Drekë dhe Darkë në Kroçiere. Nisja në orën 20.00.

Dita e Shtatë. E Premte: Mëngjesi në Kroçiere. Zbritja në Kushadasi në orën 07.00.
- Ekskursion i përfshirë në Efes.
Drekë dhe Darkë në Kroçiere. Nisja në orën 19.30

Dita e Tetë, E Shtunë: Mëngjesi në Kroçiere. Mbrritje në Pireus, Athinë në orën 09.00. Zbritja në Port. Nisja për në Shqipëri. Gjatë rrugës ndalesa të shkurtra. Mbrritja në Shqipëri.

Këtë itinerar mund ta rezervoni për INDIVIDE me Nisje çdo të Shtunë në:
https://krociere.com/fillimi/rezultatet/DET/all/Celestyal_Cruises/6_9_nete?aid=204142&filter%5BcontainsPorts%5D%5B%5D=AEX&sort=4

Me Shume Detaje: Nė pagesė pėrfshihen:
1. Udhėtimi vajtje-ardhje me autobus
2. Akomodim nė Kroēieren Celestyal Crystal
3. Mėgjeset, Drekat dhe Darkat nė Kroēiere.
4. Pije Akoolike dhe Jo Alkoolike pa limit.
5. Shfaqje, Karaoke, Hyrja nė Disko, Sauna dhe aktivitete tė ndryshme nė Kroēiere.
6. Ekskursionet:
- Ekskursion i pėrfshirė gjithė ditėn nė Kajro me autobus dhe guidė, me Drekė tė pėrfshirė. Ekskursioni fillon nė Aleksandri dhe mbaron ne Port Said.
- Ekskursion i pėrfshirė nė Rhodos me autobus dhe guidė
- Ekskursion i pėrfshirė nė Efes.
8. Taksat Portuale.
7. Bakshishet.

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
2. Hyrjet nė Monumentet dhe Muzeumet e pa pėrshira ne program.
3. Nė zbritjet nė porte, transfertat me autobus ose teleferik nga Porti nė qytet atje ku ėshtė e nevojshme pas Zbritjes nga Kroēierja dhe Shėtitjet Opsionale nė Vendet e Zbritjes.
Shėnim:
Minimumi i Grupit pėr Transportin Vajtje ardhje nga Tirana ėshtė 15 persona.
Minimumi i Grupit pėr Shoqėrues Shqiptar ėshtė 20 persona.

Kroēiere nė tre Kontinente, 8 Ditė €799

LISTA E ĒMIMEVE

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė