Nga Data: Deri datė: Dhomė

Pranverė All Inclusive nė Ulqin, 2 Ditė €35

Mali I Zi

Mali I Zi

PROGRAMI 3 DITE/2 NETE

Dita e Parë: Nisja nga Tirana në orën 06.00 për në Budva. Vizitë me autobus në Budva, Kotorr dhe Shën Stefan, ku do të vizitohen monumentet më tërheqëse. Kthimi për në Ulqin. Sistemimi, në Hotel. All Inclusive në Hotel. Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë: All Inclusive në Hotel. Pasdite Shëtitje ne Ulqin. Fjetje në Hotel.

Dita e Tretë: Mëngjesi në Hotel. Nisja me autobus për në Tiranë. Mbrritja.

Nisje më 7, 14, 20, 27 Mars, 3 Prill

 

PROGRAMI 2 DITE/1 NATE

Dita e Parë: Nisja nga Tirana në orën 06.00 për në Budva. Vizitë me autobus në Budva, Kotorr dhe Shën Stefan, ku do të vizitohen monumentet më tërheqëse. Kthimi për në Ulqin. Sistemimi, në Hotel. All Inclusive në Hotel. Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë: All Inclusive në Hotel. Pasdite Shëtitje ne Ulqin. Nisja me autobus për në Tiranë. Mbrritja.

Nisje më 7, 8, 14, 15, 20, 21, 27, 28 Mars, 3, 4 Prill

 

KUJDES :

Për realizimin e transportit dhe të shëtitjeve, duhet një numër minimal prej 20 personash.

Me Shume Detaje: Nė pagesė pėrfshihen:
Fjetje 2 Netė nė Hotel Holiday Village 4*S nė Ulqin,
- All Inclusive ( Mėngjese - Dreka - Darka dhe Pije pa kufizim gjatė gjithė qėndrimit)
- Festim me DJ dhe Pije tė pėrfshira.
- Pishinė e Brendshme me Ngrohje.
Shtesa pėr Vajtje-Ardhje me Autobus dhe shetitjet €14

Kujdes:
Nė Hotelet e Malit tė Zi aplikohet Taksė lokale Qėndrimi.
Klientė DUHET ta paguajnė direkt nė Hotel.
Taksat janė:
• Hotel 3* dhe 4*:
- €1.50 pėr person tė rritur nė natė
- €1.00 pėr fėmijė 12 - 17.9 vjeē nė natė
- €0.50 pėr fėmijė 0 - 11.9 vjeē nė natė

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.

Pranverė All Inclusive nė Ulqin, 2 Ditė €35

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Pranverė I - 2 Ditė/1 Natė
nga 07/03/2020 nė 08/03/2020
Tarifa »
Holiday Village 4* Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 35.00


» Pranverė I - 3 Ditė/2 Netė
nga 07/03/2020 nė 09/03/2020
Tarifa »
Holiday Village 4* Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 69.00


» Pranverė II - 2 Ditė/1 Natė
nga 08/03/2020 nė 09/03/2020
Tarifa »
Holiday Village 4* Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 35.00


» Pranverė III - 2 Ditė/1 Natė
nga 14/03/2020 nė 15/03/2020
Tarifa »
Holiday Village 4* Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 35.00


» Pranverė II - 3 Ditė/2 Netė
nga 14/03/2020 nė 16/03/2020
Tarifa »
Holiday Village 4* Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 69.00


» Pranverė IV - 2 Ditė/1 Natė
nga 15/03/2020 nė 16/03/2020
Tarifa »
Holiday Village 4* Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 35.00


» Pranverė VII - 2 Ditė/1 Natė
nga 20/03/2020 nė 21/03/2020
Tarifa »
Holiday Village 4* Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 39.00


» Pranverė III - 3 Ditė/2 Netė
nga 20/03/2020 nė 22/03/2020
Tarifa »
Holiday Village 4* Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 79.00


» Pranverė VIII - 2 Ditė/1 Natė
nga 21/03/2020 nė 22/03/2020
Tarifa »
Holiday Village 4* Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 39.00


» Pranverė V - 2 Ditė/1 Natė
nga 27/03/2020 nė 28/03/2020
Tarifa »
Holiday Village 4* Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 39.00


» Pranverė IV - 3 Ditė/2 Netė
nga 27/03/2020 nė 29/03/2020
Tarifa »
Holiday Village 4* Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 79.00


» Pranverė VI - 2 Ditė/1 Natė
nga 28/03/2020 nė 29/03/2020
Tarifa »
Holiday Village 4* Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 39.00


» Pranverė V - 3 Ditė/2 Netė
nga 03/04/2020 nė 05/04/2020
Tarifa »
Holiday Village 4* Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 79.00


» Pranverė VII - 2 Ditė/1 Natė
nga 03/04/2020 nė 04/04/2020
Tarifa »
Holiday Village 4* Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 39.00


» Pranverė X - 2 Ditė/1 Natė
nga 04/04/2020 nė 05/04/2020
Tarifa »
Holiday Village 4* Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 39.00


Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė