: Krociere.com ju ofron njė mundėsi tė gjerė zgjedhjesh nga rreth 10 mijė itinerare nė vit, ofruar nga mė shumė se 20 Linja Kroēiere, mė shumė se 150 anije kroēiere, me kapacitet deri nė 3100 pasagje...

TOP LINKS

: Udhėtimet e Vjeshtės: Paris, Amsterdam, Bangkok, Barcelonė, Dubai, Abu Dhabi, Mynih, Vjenė, Budapest, Tel Aviv, Pragė, Sofje, etj.

ZGJEDHJA JONE

: Gėzuar Vitin e Ri 2020 me ATHS - Udhetime nė grupe dhe individė pėr tė kaluar netėt e Vitit tė Ri jashtė vendit.

ZGJEDHJA JONE